امام جمعه گراش: تمام اقتدار ما به رهبری است

حجت عابدی: نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گراش به امامت حجت‏الاسلام والمسلمین محمد حسین حلاجی  امام جمعه گراش و با حضور گسترده نمازگزاران مومن و ولایت مدار در محل حسینیه اعظم این شهرستان اقامه شد.

امام جمعه گراش ضمن دعوت همگان به تقوای الهی و پرهیز از گناه اظهار داشت: یکی از ویژه گی های انسان با تقوا کنترل زبان است.

وی با اشاره به تشکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان گراش تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر نظارت عمومی و تلاش جمعی در جهت ترویج خوبی ها و مقابله با زشتی ها است.

خطیب نماز جمعه گراش افزود: تمام اعمال خوب انسان در برابر امر به معروف و نهی از منکر مانند یک قطر آب در برابر دریا است.

وی ضمن خواستار همکاری همه جانبه مردم و مسئولین در این رابطه اظهار داشت: اگر می خواهیم یک شهرستان نمونه و الگوه دینی اسلامی  باشیم باید توجه ویژه ای به امر معروف و نهی از منکر داشته باشیم.

حجت‏الاسلام والمسلمین حلاجی بعثت پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) را روز تاریخی و مهم‌ترین حادثه تاثیرگذار عالم بشریت دانست و عنوان کرد: انقلاب بی نظیر ملت ایران اسلامی و حرکت حق طلبانه ملت مظلوم و ستم دیده منطقه که کاخ مستکبرین را به لرزه در آورده، میوه مبعث است.

وی ششم تیرماه سالروز سوء قصد به جان رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در سال ۶۱ توسط منافقین را یاد آورشد وگفت: تمام اقتدار ما به رهبری است.

خطیب نماز جمعه گراش بااشاره به فرارسیدن فاجعه تروریستی هفتم تیر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر این روز از آیت‌الله شهید بهشتی به عنوان شهید مظلوم حوادث تروریستی یاد کرد.

وی با اشاره به اینکه قوه قضاییه رکن اصلی عدالت محوری در کشور است افزود: قاطعیت قوه قضاییه در احقاق حقوق مردم و مبارزه با ناحق باید جدی باشد.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها بااشاره به روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت: این بلای خانمانسوز بشریت را تهدید می‌کند و مستکبرین و متجاوزین برای زمین گیر کردن جوانان و نابودی ملت ها برای رسیدن به هدف خودشان، از مواد مخدر بعنوان یک ابزار استفاده می کنند.

وی افزود: بعد از اشغال افغانستان تولید مواد مخدر بیشتر شده است.

حلاجی امام جمعه گراش تصریح کرد: کسانی که در راس قدرت هستند مواظب جریان انحرافی باشند. و ایستادگی خود را مانند شهید بهشتی و شهید رجایی در مقابل این جریان فاسد نشان دهند.

وی افزود: جریان انحرافی بدنبال تضعیف اصول اصلی نظام بخصوص ولایت وقیه است.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در یکشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۰ ساعت ۴:۰۲ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    larvote با تبلیغات بین الملل به روز شد
    http://larvote.blogfa.com/

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه