فرماندار گراش در دیدار با اعضای شورای مرکزی:

کاداگ یک موسسه هدفمند است/ افتتاح رسمی ثبت اسناد در روز های آینده

اعضای شورای مرکزی کانون دانشجویان و دانش آموختگان گراش(کاداگ) با فرماندار شهرستان گراش دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری گراش، در ابتدای این جلسه خانم خواجه زاده عضو شورای مرکزی کاداگ، کانون دانشجویان و دانش آموختگان گراش را معرفی و در ادامه، اعضا در مورد محدوده شهر، بحث ادارات کل لار، مسکوت ماندن ارتقا ادارات گراش، گزینش افراد غیر بومی در ادارات و پیگیری جاده چک چک با مهندس کریمی فرد به بحث و گفتگو پرداختند.

مهندس کریمی فرد فرماندار گراش در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و ضمن تشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، خاطر نشان کرد: موسسه کاداگ یه موسسه هدفمند است و منبعث از علاقمندی جوانان به پیشرفت وتوسعه زادگاه خود می باشد.

وی افزود: این یک روحیه خوبی است که افراد بصورت خودجوش حرکت کرده و برای برون رفت از مسائل و مشکلات تیم هایی را تشکیل می دهند و پیگیر امورات هستند.

فرماندار گراش از برگزاری چنین جلساتی با حضور دانشجویان و دانش آموختگان گراش استقبال نمود و خواهان برگزاری منظم این جلسات شد.

مهندس کریمی فرد در این جلسه از افتتاح رسمی اداره ثبت اسناد و املاک گراش در روزهای آینده خبر داد و ادامه داد: مجوز اداره کار و رفاه اجتماعی حدود یک ماه پیش اخذ گردیده که پس از تعیین سرپرست آن، در آینده ای نزدیک به همراه اداره فرهنگ وارشاد اسلامی،افتتاح خواهد شد.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در سه شنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱:۲۵ ب.ظ

۳ نظر

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. +3

  امیدوارم شهرداری و شورای شهر در اولین فرصت طرحی برای میدان شهرداری که به سه راه مرگ معروف شده انجام دهند که متاسفانه از نقاط حادثه خیز شهرمان است که تاکنون هیچ طرحی از طرف شهرداری و راهنمایی و رانندگی جهت رفع این بحران انجام نشده خصوصا عبوری های غریب از کمربندی به سمت لار که چندان هم اشنا نیستند بارها شاهد تصادفات ریز و درشت بوده ام دومین نقطه خطرناک فلکه اموزش و پرورش است خصوصا در فصل مدارس که قرار گرفتن مدارس و ادارات در همین محدوده و شلوغی اول صبح و پایان زنگ مدرسه نیاز به یک مهندسی دقیق دارد تا شاهد مرگ عزیزانمان نباشیم این دو مشکل قابل حل است چه در زمان باقی مانده تا شروع فصل مدارس و شورای سوم وچه در اغاز به کار شورای چهارم وهیچ بهانه هم از بابت کمبود هزینه نیست در صورت هرگونه اتفاق ناگوار مسولیت شرعی و قانونی ان به عهده دو نهاد شهرداری و کمیته ترافیک شهرستان است

 2. +3

  چرا عکس هایی که به عنوان عکس اصلی بالا میزارید بزرگ نمیشه؟؟؟؟
  اگه بتونید این مشکل رو برطرف کنید بهتر میشه.

 3. +1

  روز خبرنگار بر خبرنگاران  رویدادشهر مبارک باد. امید که در پناه حق پیروز و موفق باشید. تشکر از اطلاع رسانی خوبتان

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه