پس از مدت‌ها بی‌توجهی؛

کوچه‌های محله‌ی بیدله آسفالت شدند

در ادامه‌ی روند آسفالت خیابان ها و معابر سطح شهر گراش، خیابان فرهنگ، پوریای ولی، خیابان دروازه و کوچه های سطح شهر از جمله محله بیدله، آسفالت شدند.

به گزارش رویدادشهر، به گفته روابط عمومی شهرداری گراش، به نقل از مهندس هاشمی، مسئول واحد عمران شهرداری گراش ، خیابان فرهنگ از محل تقاطع با بلوار امام حسین(ع) تا انتهای خیابان پوریای ولی آسفالت گردید. مهندس هاشمی افزود خیابان فرهنگ با توجه به شرایط ویژه ی زمین ، نیازمند متراکم سازی و آب پاشی و سپس زیرسازی داشت و پس از انجام این مراحل ، عملیات زیرسازی ، قیرپاشی و آسفالت آن انجام گرفت.

مهندس هاشمی در خصوص خیابان دروازه می گوید: به خاطر شرایط ویژه ی این خیابان که محل اصلی عبور فاضلاب خانه های کوهپایه ی کلات وحجم زیاد فاضلاب بخصوص در مواقع بارندگی، نیاز بود تا محل عبور آب عریض تر کار شود و فاضلاب به خوبی کنترل شود. همچنین به خطر سطح شیب دار زمین و پایین تر بودن بعضی از منازل از سطح خیابان پروژه با مشکلاتی روبرو بود که خوشبختانه این موانع رفع گردیده و خیابان دروازه از حد فاصل مسجد صداحب الزمان (عج) تا مدرسه قرانی بشارت آسفالت گردید.

وی در خصوص آسفالت کوچه ها می گوید: در حال حاضر تعدادی از کوچه های شهر با وجود اخطارهای بارندگی و آب گرفتی معابر همچنان در حال اجراست. مهندس هاشمی در این بین از کوچه های ۱۲ از محله بیدله و فرعی های منشعب از آن، کوچه های فرعی امیرکبیر، کوچه های محله ی موسوم به باغ هدایت، خیابان سلمان فارسی نام برد که  به پایان رسیده و یا در حال اتمام است.

در حال حاضر کوچه های جنب مصلی قدیم (پارک مصلی جیدد) ، کوچه مهدوی در خیابان بسیج، کوچه ی فرعی سمت راست خیابان امیرکبیر، انتهای خیابان پیامبر اعظم (ص) و میدان ورودی از سمت اوز (گریش) زیرسازی آن به پایان رسیده و به زودی آسفالت آن شروع خواهد شد.

گالری عکس

گالری عکس8 عکسنوشته شده توسط رویداد شهر در چهارشنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۸:۱۸ ب.ظ

۵ نظر

نظر -49 - 0 از 5اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. +1

  تشکر بابت این گزارش و تشکر از همه ی دست اندرکاران و شهرداری و دیگر ارگانهای مرتبط و مردم ساکن در این کوچه ها که بخشی قریب به حدودا ۵۰% از هزینه را پرداخت کردند!

  فقط به گمانم بعضی از عکسها مثل عکس۶ جزء بیدله نباشند و شاید هم من آن را نمیشناسم چون دقیق مشخص نیست و عکس مربوط به کوچه سردارشهیدعلی اکبرعظیمیِ قدیم و همان سلمان فارسی جدید هم منتشر نشده!
  این کوچه میتواند بخش سنگینی از بار ترافیکی بیدله و شهرک های بالا دست را تقسیم و متعادل سازد/باز هم تشکر

 2. +3

  از شهرداری محترم بابت آسفالت خیابان سلمان فارسی تشکر و قدردانی میکنم. بالاخره پس از سال‌ها رنج و سختی خیابان ما هم رنگ آسفالت دید و خوشحالی و آسایش اهالی این خیابان را موجب شد.

  1. +1

   واقعاراست گفتی.
   مرحبا.
   این آسفالت واقعا هم مورد اسایش آن هاقرارگرفت.

 3. +1

  تشکر از شهرداری و شورای شهر و همکاری مردم.

 4. +1

  باتشکرازدست اندکاران شهرداری که خیلی برای مازحمت می کشند.
  واقعاخسته نباشید…

  1. 0

   سلام ببخشید این بیدله ای که ازش نام بردید کجاست

 5. 0

  ماهم روستایی داریم بنام بیدله

نظر -49 - 0 از 5اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه