مسابقات فوتسال جام رمضان اوز؛ فینال نیمه‌تمام ماند، شهدا سوم شد

بیست و سومین دوره مسابقات جام فوتسال رمضان اوز با شرکت ۲۱ تیم برگزار گردید و در شب عید سعید فطر پایان یافت.

به گزارش رویدادشهر، به نقل از وبلاگ هیئت فوتبال بخش اوز، « در شب پایانی بیست و سومین دوره مسابقات فوتسال رمضان اوز در دیدار رده بندی تیم های شهدای گراش و شهیدجعفریان کهنه در مقابل هم قرار گرفتند که تیم شهدای گراش در یک بازی هماهنگ و زیبا توانست با نتیجه ۷ بر ۲ پیروز میدان شود تا بر سکوی سومی این رقابت ها بایستد.

mmexport1376068466595

 

در دیدار نهایی این مسابقات نیز، رقابت بین دو تیم شاهین اوز و وحدت کوره در صورتی آغاز شد که سالن مملو از تماشاگر و جمعی از مسئولین سیاسی و ورزشی اوز بود.

 در دقایق ابتدایی بازی تیم شاهین اوز با به ثمر رساندن ۳ گل متوالی نبض بازی را در دست گرفت و باعث ایجاد هیجان در بین تماشاگران شده بود. در اواخر نیمه اول گل چهارم تیم شاهین نیز به ثمر رسید تا با روحیه ای خوب به رختکن بروند. در دقایق ابتدایی نیمه دوم گل پنجم شاهین اوز به ثمر رسید و در همین بین ترقه هایی به زمین مسابقه انداخته شد و باعث وقفه ای چند دقیقه ای در جریان بازی شود. تیم وحدت کوره با حملات خود توانست یکی از گل ها را جبران کند ولی بلافاصله گل ششم را دریافت کردند.

بعد از به ثمر رسیدن گل ششم شاهین اوز ترقه ای به سمت تماشاگران وحدت کوره پرتاب شد که باعث ایجاد صدمه دیدگی یکی از تماشاگران تیم وحدت کوره شد و جنجال و هیاهویی در بین تماشاگران دو تیم به خصوص وحدت کوره بوجود آمد و کنترل تماشاگران سخت به نظر می رسید و اکثر تماشاگران وحدت کوره به علامت اعتراض سالن را ترک کردند.

پس از کش و قوس فراوان بازی با رأی هیئت فوتبال بخش اوز ۶ بر ۱ به سود تیم شاهین اوز به پایان رسید.»

عنوان بهترین سرمربی مسابقات این مسابقات به احسان جوکار  و بهتری بازیکن مسابقات هم به حمید عالی پور هر دو از تیم شهدای گراش رسید.

چهار تیم شهدا گراش، گراش‌جوان، اتحاد گراش و اتحاد ارد  از شهرستان گراشدر این دوره از مسابقات شرکت کرده‌ بودند.

mmexport1376068503320

 

نوشته شده توسط يعقوب وفائي‌فرد در شنبه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۴:۲۳ ق.ظ

دیدگاه