در کارگروه اشتغالزایی گراش مطرح شد:

در سال ۹۱ برای هزار و هفت نفر اشتغال زایی شده است

کارگروه اشتغال باحضور فرماندار،معاون فرماندار،بخشداران و روسای ادارات ذیربط در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل جلسه داد.
به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان گراش در ابتدای جلسه، نماینده اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی گزارشی از وضعیت اشتغال زایی و تحقق تعهدات ادارات براساس برش شهرستانی ارائه داده و عنوان کرد: تعهد اشتغال شهرستان ۱۰۵۳ نفر بوده که محقق گشته است و برخی ادارات نظیر کمیته امداد، اداره صنعت و معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و بهزیستی همکاری خوبی داشته و به میزان تعهد و بعضا بیش از تعهد اشتغال زایی کرده اند که از تعداد ۱۰۵۳ نفر تعهد شهرستان، ۱۰۰۷ نفر ثبت سامانه رصد شده است.
دراین جلسه مهندس کریمی فرد ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان،اشتغال در شهرستان را با توجه به اطلاعات موجود و آماری که از بیکاران وجود دارد و از طرف دیگر وجود پتانسیل های کم نظیری که در شهرستان از حیث سرمایه داران از وظایف این کارگروه دانستند.
وی تشکیل میز سرمایه گذاری، رصد و هدایت سرمایه گذاران به سمت تولید و اشتغال پایدار دراین شهرستان را یکی از راه های ایجاد اشتغال بیان نمود.
درادامه هریک از مسئولین ادارات به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در یکشنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۵ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. +3

    . جالب ابنکه دولت جدید مدعی است دولت قبلی فقط جهارده هزار شغل ایجاد کرده! یعنی از ۱۴ هزار تا شغل سال ۹۱ ، هزارتاش در شهرستان گراش بوده!

    1. +2

      […] باید خاطرنشان شد که گراش ارتقا پیداکرده وفرصتهای زیادی بایدازقبل ارتقا ایجاد شده باشدولی درخارج ازمرکز شهرستان نمودی نداردوهیچ اردی وفداغی ادعای استفاده ازاین فرصتها رانمیکندمگراینکه ما نمیدانیم یااینکه همه آن شغلها درگراش توسط هم شهرستانیهای گراشی اشغال شده باشد

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه