حمایت همگانی از هلال‌احمر برای لیگ کشوری

به منظور حضور قدرت‌مندانه تیم فوتبال هلال‌احمر، نماینده این شهرستان در رقابت های کشوری جلسه ای در اداره ورزش و امور جوانان برگزار شد.

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش،  به منظور حضور قدرت‌مندانه تیم فوتبال هلال‌احمر، نماینده این شهرستان در رقابت های کشوری جلسه ای با حضور اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان، اعضای هیئت فوتبال و جمعی از پیشکسوتان ورزش منعقد گردید.

اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان اظهار داشت: در این نشست پس از بحث و تبادل نظر عدم واگذاری زمین چمن در زیر نور به منظور صرفه جویی در مصرف برق، آماده‌سازی رختکن ورزشگاه، پیش‌بینی خوابگاه جهت داوران و ناظر بازی‌ها، استفاده از تمامی ظرفیت‌های هلال‌احمر در جهت همراهی و حمایت از این تیم، هماهنگی جهت تامین آمبولانس و دستگاه شوک، نصب اسپلیت در محل رختکن، اضافه نمودن یک دستگاه آبسردکن جهت رفاه حال تماشاچیان، اهدایی ۱۸ عدد صندلی از سوی موسسه خیریه امام علی (ع) به هیئت فوتبال مورد بررسی قرار گرفت.

انتصاب عبدالمهدی مهروری به عنوان دبیر هیئت فوتبال و رایزنی جهت نشست مشترک با شورای اسلامی شهر و روستا قبل از شروع بازی ها به منظور همراهی و حمایت از تیم هلال احمر در مسابقات لیگ دسته سه کشور از اهم تصمیمات این نشست بود. اکبری افزود امید است با مساعدت و همراهی مردم و مسئولین بتوانیم شرایطی مناسب جهت حضور آبرومندانه ی تیم فوتبال هلال احمر در مسابقات فراهم نماییم.

نوشته شده توسط يعقوب وفائي‌فرد در سه شنبه, ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱:۳۷ ب.ظ

دیدگاه