به‌روز رسانی 4/

دستِ پُر دانشجویان گراشی در آزمون ارشد +نتایج آزمون ارشد علوم‌پزشکی

سه‌شنبه و چهارشنبه، ۵ و ۶ شهریورماه، پایان انتظار داوطلبان آزمون ارشد بود.

به گزارش رویدادشهر، سه‌شنبه نتایج آزمون ارشد وزارت علوم و یک‌روز بعد نیز نتایج آزمون علوم پزشگی اعلام شد.

با اعلام نتایج آزمون ارشد، از گوشه و کنار نیز خبرهایی از قبولی داوطلب‌های گراشی به گوش می‌رسد. خبرهای رسیده، از قبولی ۱۱ نفر در دوره‌ی روزانه، ۲ نفر در دوره‌ی شبانه و ۴ نفر نیز در دوره‌ی مجازی حکایت دارند.

 

محمد صادقی مهرماه به دانشگاه دانشگاه علم و صنعت می‌رود تا جای خالی محسن عبداللهی که سال قبل از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده بود را پر کند. او در رشته‌ی مهندسی برق گرایش مخابرات پذیرفته شده است. امرالله امینی و مجید زارعی دیگر دانشجویان گراشی این دانشگاه هستند.

محمد عظیمی در رشته‌ی مکانیک، گرایش طراحی کاربردی دانشگاه فردوسی مشهد پذیرفته شده است. او کارشناسی‌اش را در دانشگاه یزد گذرانده است. پیش از این مهدی نوروزی نیز پس از اتمام مقطع کارششناسی خود در دانشگاه یزد، به فردوسی مشهد رفته بود. او هم اکنون نیز در همین دانشگاه در حال تحصیل در مقطع دکتراست.

مینا غفوری نیز که قدم در راه برادرش مسعود در رشته‌ی زبان انگلیسی دانشگاه شیراز گذاشته بود، در در رشته‌ی ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران پذیرفته شده است.

صاحب صمیمی هم از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران به دانشگاه شیراز خواهد رفت تا در رشته‌ی فیزیک گرایش فوتونیک به تحصیل بپردازد.

حامد نوروزی دیگر داوطلبی است که از مهرماه به شیراز خواهد رفت. او در رشته‌ی مهندسی برق، گرایش مخابرات (میدان) دانشگاه صنعتی شیراز پذیرفته شده است. او مقطع کارشناسی خود را در دانشگاه بندرعباس به اتمام رسانده و هم اکنون در حال گذراندن خدمت سربازی در تهران است.

محمود آذرایین که در مدتی است علاقه‌ی خود را به هواشناسی با راه‌اندازی یک وبلاگ نشان داده است، امسال به یزد خواهد رفت تا در رشته‌ی آب و هواشناسی کاربردی، که از گرایش‌های رشته‌ی جغرافیا به حساب می‌آید، تحصیل کند.

محمد برازش نیز که در آزمون ارشد رتبه ۱۷ را کسب کرده بود، از مهر به دانشگاه تهران می‌رود و در رشته‌ی ژئوفیزیک تحصیل خواهد کرد. سال گذشته نیز فاطمه مهرابی در مقطه دکترای ژئوفیزیک دانشگاه تهران پذیرفته شده بود.

مرضیه‌ باقری در دوره‌ی شبانه‌ی فیزیک هسته‌ای دانشگاه بزد قبول شده است.

غلامعباس یحیی‌پور نیز فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان است و در آزمون ارشد امسال در دوره‌ی شبانه‌ی رشته مدیریت وبرنامه‌ریزی آموزشی دانشگاه تهران پذیرفته شده است.

 

 

مجازی‌ها به دانشگاه تهران می‌روند

نکته‌ی جالب پذیرفته‌شدگان دوره‌های مجازی آزمون ارشد، قبولی همه‌ی آن‌ها در دانشگاه تهران است.

محمد شکاری در رشته‌ی مدیریت منابع انسانی، محسن افشار و محمدحسن حسینی در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی و مجتبی پورشمسی در رشته‌ی مدیریت کارآفرینی گرایش کسب و کار نوین در این دانشگاه به تحصیل مشغول خواهند شد.

 

 

نتایج آزمون ارشد علوم پزشکی

به گزارش رویدادشهر، با اعلام نتایج آزمون علوم پزشکی کم کم خبرهایی از قبولی داوطلبین گراشی در این آزمون به گوش می‌رسد.

مرضیه باقری در این آزمون نتیجه‌ی بهتری کسب کرده است. او احتمالا قید یزد را خواهد زد و از مهر به اهواز خواهد رفت تا در دوره روزانه رشته‌ی فیزیک پزشکی دانشگاه اهواز تحصیل کند.

یعقوب دلخوش دیگر پذیرفته شده‌ی آزمون علوم پزشکی است. او که خود کارمند دانشکده‌ی علوم پزشکی گراش به‌شمار می‌رود، در دوره روزانه رشته‌ی کتاب‌داری پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان پذیرفته شده است.

الهام رضایی اما از مهر تحصیل خود را در رشته انگل شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد آغاز خواهد کرد.

احمد جبرالدینی دیگر مسافر تهران است. او به دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌رود تا تحصیلات تکمیلی خود را در رشته‌ی قارچ شناسی ادامه دهد.

 

 

پیام نوری‌ها

خبرهای رسیده هم‌چنین از قبولی احسان حسین شیری و صادق فروزان در دانشگاه پیام‌نور خبر می‌دهند.

 

در پایان لازم به ذکر است این لیست کامل قبولی‌های آزمون ارشد نیست. رویدادشهر تلاش خواهد کرد طی روزهای آینده این لیست را کامل‌تر کند.

نوشته شده توسط مهدی وفائی‌فرد در سه شنبه, ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۲ ب.ظ

۱۰ نظر

نظر -49 - 0 از 10اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. +3

  الحمدلله

 2. +2

  به جمیع دوستان علی الخصوص به محمد عظیمی پسرخاله ی گرام تبریک ویژه عرض میکنم!
  و موفقیت روزافزون را آرزومندم …

  1. 0

   ممنون پسر خاله عزیز!
   انشالله شاهد موفقیت همه همشهریان در سال های آتی باشیم.

 3. +3

  سلام

  من هم به همکار عزیزم آقای یعقوب دلخوش که کارشناسی ارشد کتابداری پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان قبول شده اند تبریک می گویم. موفقیت همه را از خداوند منان خواهانم.

 4. +1

   آفرین به  همشون 
  مخصوصا به قبول شده های روزانه و مخصوصا خانمها مینا غفوری و خانم باقری 
  خیلی بهشون تبریک میگم

  1. +1

   ما نیز به نوبه ی خود این موفقیت بزرگ و شیرین که نشانه ی لیاقت ، شایستگی ، تلاش و پشتکار تک تک این عزیزان می باشد ، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم. 

 5. 0

  قبولی تمامی همشهریانم در مقطع کارشناسی ارشد باالاخص همکار گرامی جناب آقای یعقوب دلخوش و مجموعه علوم پزشکی راتبریک می گویم.با آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی.

 6. 0

  بنده نیز به نوبه خودم قبولی تمامی همشهریان عزیزم در مقطع کارشناسی ارشدتبریک عرض می نمایم بخصوص دوست گرامی ام جناب آقای محمد شکاری،
  امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و موید و سربلند باشید

 7. 0

  اینجانب هم به دوستان گرامی تبریک عرض می کنم و آرزو میکنم همیشه اینچنین دست پر باشند.
  علی الخصوص به جناب آقای محمد شکاری این قبولی را تبریک می گویم.

 8. +1

  آقایان احسان حسین شیری و صادق فروزان نیز پیام نور پذیرفته شده اند.

  1. 0

   به نوبه خودبه این دوعزیزتبریک میگم به امیدموفقیت روزافزون…

 9. 0

  سلام
  واقعا تبریک میگم خیلی خوشحال شدم

 10. 0

  tabrik be hame hamshahrian aziz

نظر -49 - 0 از 10اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه