پس از جهرم و فسا؛

آیا کازرون، مرودشت و داراب هم فرمانداری ویژه می‌شوند؟

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس گفت: شهرستان‌های کازرون، مرودشت و داراب این استان دارای شاخص‌های ارتقای فرمانداری هستند.

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، یحیی صادقی با اشاره به ارتقای فرمانداری‌های فسا و جهرم به فرمانداری ویژه، اظهار داشت: ایجاد چند فرمانداری ویژه در این استان نشان‌دهنده جایگاه فارس است.

وی با بیان این‌که شهرستان‌های کازرون، مرودشت و داراب دارای شاخص‌های ارتقای فرمانداری هستند، خاطرنشان کرد: مکاتبات مورد نیاز در این زمینه با مراجع قانونی ذی‌صلاح صورت گرفته است که امیدواریم با پیگیری نمایندگان شهرستان‌ها و عنایت دولت یازدهم این خواسته دیرینه مردم محقق شود.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس در زمینه تشکیل دو اداره کل در شهرستان لار، گفت: ابلاغ این مصوبه در سطح استان فارس واکنش‌های متفاوتی را به دنبال داشته و برخی از این مصوبه استقبال و تعدادی نیز با آن مخالفت کرده‌اند.

صادقی ابراز امیدواری کرد که در فضایی آرام و بدون هرگونه اقدام خلاف قانون از مجاری قانونی وزارت‌خانه‌های مربوط، در راستای اهداف و سیاست‌های کلان دولت یعنی صرفه‌جویی و کم کردن هزینه‌های مردم و دولت که خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به مردم را در پی دارد، این موضوع بررسی شود.

وی افزود: تمام اقداماتی که در سایه وحدت و همدلی مردم و مسئولان صورت می‌گیرد، در راستای پیشرفت استان فارس در تمام زمینه‌ها است.

نوشته شده توسط رویداد شهر در چهارشنبه, ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۹:۲۹ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. +3

    ما هم درخواست فرمانداری ویژه را داریم.لارشرط مسافت رافقط داشت ما هم همینطور!!!

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه