برگزاری جلسه شورای اداری در هفته دولت

در جلسه‌ی شورای اداری شهرستان گراش که همزمان با هفته دولت و روز کارمند در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد، سه تن از روسای ادارات به ارائه‌ی عملکرد پرداختند و از کارمندان نمونه ادارات گراش نیز تقدیر به عمل آمد.

به گزارش رویدادشهر به نقل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان گراش جلسه شورای اداری این شهرستان همزمان با هفته دولت باحضور فرماندار، معاون فرماندار، بخشداران مرکزی و ارد و مسئولین ادارات شهرستان برگزار شد.

درابتدای این این جلسه کرمی معاون فرماندار  یاد و خاطره‌ی شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و هفته‌ی دولت را به دولتمردان تبریک گرفت.

وی پس از تشکر از حضور صمیمی کارمندان نمونه‌ی ادارات در این جلسه، روز کارمند را نیز تبریک گفت و اظهار داشت: این روز، روز مردان شایسته‌ای است که هدف‌شان کسب رضایت مردم و خداوند است.

درادامه مهندس مهرابی سرپرست اداره راه و مسکن و شهرسازی، دکتر محمدی رییس شبکه بهداشت و درمان، مهندس محمودی رییس اداره بنیاد مسکن و رحمانی بخشدار مرکزی به ارایه گزارش عملکرد خود پرداختند.

مهندس کریمی‌فرد فرماندار گراش نیز ضمن عرض خیر مقدم وتبریک هفته دولت از بخشداران و مسئولان و روسای ادارات خواست که در ظرف یک هفته آینده در فرمانداری جلساتی تشکیل دهند و مشکلات و درخواست‌ها را مرور کنند.

وی توجه مدیران را به این نکته جلب کرد که بر اساس مصوبه شورای برنامه‌ریزی و توسعه‌ی استان، در مورد ۷۵ درصد اعتبارات دودرصد نفت و گاز ادارات در ادارات کل استان تصمیم‌گیری می‌شود. در نتیجه، فرماندار اولویت‌بندی و چانه‌زنی برای دریافت اعتبارات را مهم دانست.

فرماندار گراش در مورد هفته‌ی دولت نیز اظهار داشت: «رویکردی که شهیدان رجایی وباهنر چه قبل و چه بعد از انقلاب داشتند، و آن مشی‌شان تا همیشه‌ی تاریخ بایستی  برای همه‌ی کارگزاران نظام اسلامی، هم مدیران و هم کارکنان و کارمندانسرمشق و الگو باشد

وی اظهار داشت: دولتی که آن دو بزرگوار تشکیل دادند با وجود عمر کوتاه‌اش، ولی با توجه به حرکت در چارچوب رهنمودهای امام راحل، و مردمی بودن، طعم شیرین خدمت‌گزاری بی‌منت و خالصانه را به مردم چشانید.

درپایان جلسه هم ازکارمندان نمونه ادارات شهرستان تقدیر بعمل آمد.

نوشته شده توسط رویداد شهر در پنج شنبه, ۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۵ ق.ظ

دیدگاه