تبریک امام جمعه و شورای شهر گراش به جهرمی ها

امام جمعه و شورای شهر گراش ارتقای فرمانداری جهرم را تبریک گفتند.

به گزارش رویدادشهر، شورای اسلامی شهر گراش، امام جمعه و جمعی از مردم گراش با نصب بنرهایی در سطح شهر ارتقا فرمانداری جهرم به فرمانداری ویژه را به مردم و مسئولین شهرستان جهرم تبریک گفتند.

در این پیام آمده است، ارتقای فرمانداری شهرستان جهرم به فرمانداری ویژه که نشانه ی لیاقت، شایستگی و توانمندی مسئولان تلاشگر و مردم ولایتمدار شهرستان جهرم می باشد، صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در پنج شنبه, ۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۴ ق.ظ

۸ نظر

نظر -49 - 0 از 8اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. +3

  http://photobarbod.blogfa.com/post-774.aspx

 2. +7

  این هم تشکر جهرمی ها به خاطر این اقدام مردم گراش

  http://barbodnews.blogfa.com/post-3003.aspx

 3. -3

  امام جمعه محترم جایگاه نمازجمعه ونمایندگی ئلی فقیه بالاتر از واردشدن در دعواهای بی تقوای سیاسی است عزیزرهبربدان وآگاه باش حکومتها میروند آنچه میماند ولایتها هستند

 4. +2

  دوست عزیز با انصاف!

  شما مگر از قصد ایشانمطلعید؟ شاید ایشان وحدت را مد نظر داشته اند که از وظایف مهم علماست. بهتر نیست اگر از پیشرفت کسی خرسند نیستیم، نظر خود به دیگران تحمیل نکنیم.
  امام جمعه جهرم نیز بارها از پیشرفت دیگر شهرهای استان استقبال کرده اند از جمله موفقیت لارستان در گرفتن فرمانداری وِزه در سال ۸۸، آیا آنهم سایس بوده است؟
  بیاییم همه دست در دست هم به شکوفایی و پیشرفت همه جای استان عقب مانده مان کمک کنیم.

 5. -7

  بی انصاف عزیز اگرامام جمعه محترم آن موضع گیریهای آتشین در استقرار ادارات کل لارستان همیشه متحد نداشت حق باشما بود اما ظاهرا آنلاین نیستی این تبریک وآن اعلام مواضع از یک سنخ اند ووحدت شکنند نه وحدت بخش بیاییم وحدت را با ظرفش در نظربگیریم وآنگاه به تحققش توصیه نماییم ضمنا نیت بی آلایش وزلالتان ستودنی است

  1. +3

   لارستان همیشه متحد؟؟؟!!!

  2. +3

   لارستان همیشه متحد؟!!!!!
   جوک سال میشه این حرف

 6. +4

  آفرین به گراشی ها که تنگ نظری تو وجودشون نیست

  1. -2

   حالا کجاشو دیدی بعدا میشناسی فقط خداکند که نشناسی

 7. +2

  بده بستون های گراشی جهرمی واقعا جالبه!!خداکنه خالصانه باشه نه از نوع سیاسی های زود گذر!ای کاش باخفر هم همین جور بودند

 8. -9

  خبر ندارید این مسولای جهرم چه…..هستند…فقط خدا اونا رو میشناسه…خبر ندارید بر سر خفریا چه بلاهایی آوردندد…سال ۱۳۲۳ تاسیس سال بخشداری خف هست تا الان که سال ۱۳۹۲ میشه چند سال؟خفر همراه اهواز همراه قم بخش بود اما الان اونا کجا هستند خفر کجاست؟ شما گراشی ها با پول شهرستان شدید وگرنه نه جمعیتتون از خفر بیشتر هست و نه مساحت شهرتون …شما فقط با زور پول اونم دوره حسنی…ادعای زیادی دارید و از مسولان جهرم …..ندیدیم…

  1. +3

   خفر شهر نیست! شهری بنام خفر در استان فارس وجود ندارد. طبق آمار رسمی کشور جمعیت شهر گراش از شهر لامرد و شهر خنج نیز بیشتر است. به وبگاه مرکز آمار مراجعه کنید. مطالعه و سواد چیز خوبی است.

نظر -49 - 0 از 8اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه