اولین هفته لیگ دسته 3 کشور؛

برد شیرین هلال‌احمر گراش در نخستین گام

تیم فوتبال هلال‌احمر گراش در اولین بازی از لیگ دسته ۳ کشور توانست در وقت اصافه حریف بندرنشین خود را شکست داده و ۳ امتیاز شیرین را کسب کند.

به گزارش رویدادشهر، تیم هلال‌احمر گراش که فصل قبل توانست با حضور در جایگاه سوم جدول در لیگ دسته ۳ کشوری ابقا شود، در اولین بازی فصل ود توانست در یک بازی نه‌چندان زیبا حریف بندرعباسی خود را شکست دهد.

در نیمه اول بازی بهترین موقعیت نصیب هلال‌احمر شد که قیچی برگردان سعید مهدوی به تیر دروازه خورد و مدافعان آن را دفع کردند.

در نیمه دوم اما چند موقعیت نصف و نیمه وجود داشت که بالاخره حسن نجاتی، که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود توانست از داور یک پنالتی بگیرد. سعید چترآبگون در دقیقه ۶۵ این پنالتی را زد که دروازه‌بان جهت توپ را تشخیص داد اما در ریباند باز هم سعید چترآبگون بود که این توپ را گل کرد.

در دقیقه ۸۰ تیم شهرداری نوین بندرعباس توانست از اشتباه مدافع و دروازه‌بان نهایت استفاده را ببرد و به گل تساوی دست یابد.

در دقایق پایانی که انتظار می‌رفت بازی با تساوی به پایان برسد. در دقیقه ۴+۹۰ رضا جوکار با اوت‌دستی توپ را به محوطه جریمه رساند و پس از چند رفت و برگشت و اشتباه دروازه‌بان، محمدرضا روزبه توانست دروازه حریف را بگشاید.

تیم هلال‌احمر با این برد خفیف خود را در هفته اول به عنوان مدعی معرفی کرد. هلال‌احمر گراش در بازی بعدی خود باید به خراسان‌جنوبی برود.

 گزارش تصویری این بازی را این‌جا ببینید.

 

نوشته شده توسط يعقوب وفائي‌فرد در سه شنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۵:۴۳ ب.ظ

دیدگاه