کمیته امداد گراش آماده کرده است؛

دو هزار بسته فرهنگی برای دانش‌آموزان نیازمندان

کمیته امداد امام خمینی(ره) گراش در حال آماده کردن دو هزار بسته فرهنگی جهت تحویل به دانش آموزان نیازمند است.

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی کمیته امداد شهرستان گراش، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان گراش از تهیه دو هزار بسته فرهنگی به‌نام ارمغان مهر، جهت دانش آموزان نیازمند خبر داد و گفت: تا کنون ۲۵۰ بسته توسط مرکز نیکوکاری حضرت ولی عصر(عج) تهیه شده است.

احمد رستم‌پور، در جلسه ستاد احسان و نیکوکاری شهرستان گراش طی سخنانی اظهار داشت: در آستانه فرا رسیدن جشن عاطفه‌ها و آغاز مدارس دوهزار دانش آموز در شهرستان نیازمند کمک های مسوولین، خیرین و نیکوکاران هستند که از این تعداد ۵۰۰ نفر تحت حمایت کمیته امداد و یک هزار و ۵۰۰ نفر از آنان نیز از طریق آموزش و پرورش شناسایی و معرفی شده‌اند.

وی با بیان این که روند جشن نیکوکاری نسبت به سال های گذشته تغییر کرده است، گفت: بعد از بازگشایی مدارس پاکت‌هایی بین دانش‌آموزان توزیع می‌شود که آنان کمک‌های نقدی خود را به دانش‌آموزان در داخل این پاکت‌ها قرار می‌دهند، که کمیته امداد امام خمینی (ره) با همکاری مدارس این کمک ها را بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع می کند.

لازم به ذکر است جلسه ستاد احسان و نیکوکاری شهرستان گراش با حضور  مسوولین این شهرستان از جمله ،فرماندار، بخشدار مرکزی، نایب رییس شورای اسلامی شهر گراش، نماینده آموزش و پرورش، مسوول موسسه خیریه امام علی (ع) و مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.

کمک یک و نیم میلیونی نمازگزاران مسجد مهدیه

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد شهرستان گراش، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان گراش از کمک ۲۰ میلیون ریالی به جشن عاطفه‌ها خبر داد و گفت:  ۱۲ میلیون ریال از این مبلغ توسط نمازگزان مسجد مهدیه و هشت میلیون ریال آن نیز از طرف اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان پرداخت شده است.

احمد رستم پور با اعلام این خبر گفت: در آستانه فرا رسیدن  جشن عاطفه ها و همچنین ماه مهر و بازگشایی مدارس  مردم متدین و نیکوکار مسجد مهدیه و همچنین مساعدت رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان  مبلغ ذکر شده جهت تهیه بسته های لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند دریافت شد.

نوشته شده توسط رویداد شهر در چهارشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۵ ق.ظ

دیدگاه