دخالت فرهنگی در شهرستان مستقل

حسین عالمی: هرچه به انتخابات مجلس نهم نزدیکتر میشویم، محدودیت ها و تبلیغات سو از جانب شهرهای اطراف در قالب های مختلف بیشتر و بیشتر میشود. این بار در قالب محدود کردن دفتر و چاپخانه های شهرستان گراش از سوی اداره فرهنگ و ارشاد لار!!!
اکنون این سوال مطرح می شود که آیا امکان دخالت در امور فرهنگی شهرستانی مستقل که خارج از حوزه استحفاظی لار می باشد قانونی است و یا سیاسی بازی؟؟
نکته بعد که میشود به اهداف این استراتژی پی برد این است که با محدود کردن و حتی ابطال مجوزهای دفاتر و کانون های تبلیغاتی گراش در ایام انتخابات هیچ گونه فعالیتی در این زمینه از گراش انجام نخواهد شد!
در واقع اینجا فرمانداری شهرستان نیز یکی از ارگان های اصلی جهت پیگیری و دفاع از حقوق شاغلین در زمینه چاپ محسوب میگردد، چرا که با عدم پیگیری و حمایت کامل از این صنف ضربه ای مهلک فرهنگی به این شهر و شهرستان وارد خواهد شد.
هم اکنون سوال ما از مسولین و فرماندار محترم گراش این است، که پیگیری و  راه اندازی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گراش به کجا انجامید.
اصلا پیگیری در این زمینه صورت گرفت یا همچنان بر جمله کلیشه ای :: در دست پیگیری و اقدام هست:: پافشاری می کنید.
مگر  اداره فرهنگ و ارشاد از اولین اداراتی نبود که استارت آن توسط نماینده محترم دکتر حسنی زده شد و حتی اسامی زیاد و بزرگی نیز برای صندلی ریاست این اداره مطرح شد!!!!
هرچند مدیران و مسولین چاپخانه ها و دفاتر تبلیغات گراش این توطئه سیاسی را با درایت خود خنثی خواهند نمود ، اما باز هم باید منتظر چنین برنامه هایی در راستای  تضعیف  فعالیت های انتخاباتی و فرهنگی گراش و گراشی باشیم./

منتظر پاسخگویی و پیگیری های مجدانه فرمانداری شهرستان خواهیم ماند.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۰ ساعت ۸:۰۵ ب.ظ

۹ نظر

نظر -49 - 0 از 9اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  احسنت بر قلم شما آقای عالمی . . .
  فرمانداری بیدار شو راست میگه . ..
  فقط اسم فرمانداری رو یدک نکشین لطفا!
  تشکر

 2. -1

  خبر بود یا انتقاد….

  1. 0

   تلنگر زدن یه جور خبره دیگه

 3. -1

  فرمانداری محترم شهرستان آقای عالمی راست می گنند به کجارسیداین اداره ارشاد؟

 4. -1

  متاسفانه فرماندار محترم جز تملق و چابلوسی افراد مافوقشان توانمندی انچنانی از خود نشان نداده اند! قریب به یک سال و نیم از ارتقا گراش میگذرد چرا نباید تا به حال اداره مهمی همچون اداره ارشاد در گراش راه اندازی شود؟و یا اداره ثبت اسناد که معلوم نیست در گراش وجود دارد یا خیر.اکثر ادارات هم که فقط تابلویی از یک اداره را نمایانگرند و ارباب رجوع را به لار ارجاع میدهند.نقل کلام فرماندار هم این است که در مدت کوتاهی ۳۰ اداره راه اندازی شده!!!!!ما که جز تعدادی تابلو ادارات چیزی ندیدم!!!!!!!!!!!!!!

 5. -1

  آفرین حسین جان!
  آقای فرماندار بدون که اگه اینجوری پیش بره یک حماسه دیگه در راهه
  اما مطمئن باش راهپیمایی ایندفعه دهن خیلی ها رو خورد میکنه از جمله صحبت نو !

 6. -1

  این همه ادعا ولی موقع عمل شانه خالی میکنیم همه مثل هم هستیم با هوا و تکبر ولی تو خالی بلدیم فقط زیرآب همدیگر رو بزنیم بله این عین حقیقته که ازش فرار میکنیم تا کی؟کمی بجنبیم خوابمون رو بزاریم برای زمستون.

 7. -1

  البته اگر این آقایان سوم موجی‌ها کمی از تنگ نظریشان بکاهند و کمتر برای همکارانشان نزد اربابان لاری خود شیرین زبانی کنند، همه چیز بر وفق مراد می‌شود.

 8. -1

  عجب فرماندار ولایی داریم ما!
  بسیجی قلابی هست! آخه بسیجی حرف میزنه ، عمل هم میکنه!

 9. -1

  ما تا حالا ندیدیم شعاره

  1. 0

   .

نظر -49 - 0 از 9اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه