تقدیر از برترین‌های کنکور در همایش کاداگ +گزارش تصویری

در همایش جنبش و پویش از برگزیدگان کنکور سراسری تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار رویدادشهر، این همایش با همکاری کانون دانشجویان و دانش‌آموختگان گراش (کاداگ) و کانون طه، دیروز پنج‌شنبه ساعت ۲۱:۴۰ دقیقه در سالن همایش‌های دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد.

در این همایش، ابتدا جعفر یوسفی دبیر سابق کاداگ به شرح عملکردهای خود پرداخت. او در جلسه‌ی قبلی شورای مرکزی جای خود را به ابراهیم نظری داده بود. (+) اجرای برنامه‌های تقدیر از علی‌اصغر حسنی در حسینیه اعظم بعد از پایان دوران نمایندگی مجلس، همکاری در برگزاری همایش روشنای علم، برگزاری همایش اقتصادی و دعوت از دکتر احمد توکلی، نماینده مردم تهران در مجلس، برگزاری همایش لبخند خاطرات و گوشزد کردن مشکلات به مسوولین از جمله فعالیت‌های یک‌ساله‌ی کاداگ بود که یوسفی به آن‌ها اشاره کرد.

بعد از آن علی‌اصغر حسنی، رییس شورای شهر گراش، با تاکید بر نیروی انسانی گفت: نیروی انسانی باعث توسعه و پیشرفت شهرستان می‌شود. وی در ادامه از جوانان خواست برای استخدام در ادارات دولتی، به فکر حقوق نباشند و ادامه داد: افزایش نیروی انسانی، شهر را برای پیشرفت آماده می‌کند.

وی هم‌چنین ضمن تقدیر از برگزارکنندگان مراسم، به نفرات برتر کنکور گراش تبریک گفت و برای جا افتادن رسم تشکر قول داد مبلغ ۵ میلیون ریال را به کاداگ هدیه دهد.

مهندس هنرور، مسئول نمایندگی نظام مهندسی در گراش، هم خواستار عضویت مهندسین در نظام مهندسی شد.

جعفر اژدری مسئول سابق کانون طه نیز که جای خود را به مصطفی شادرام داده است، با اسلایدهایی سوابق و عملکرد کانون طه در زمان مسئولیت خود را به نمایش گذاشت.

اجرای سرود توسط گروه مجمع‌القرآن دیگر برنامه‌ی این همایش بود.

تقدیر از برترین‌های کنکور سراسری و عکس یادگاری نفرات برتر کنکور با مسئولین شهر برنامه آخر این مراسم بود.

در این جلسه حضور مسوولین کم‌رنگ  ببود و بیشتر اعضای شورا بودند که در مراسم حضور داشتند. هم‌چنین این برنامه استقبال دانشجویان دانش‌آموختگان روبه‌رو نشد.

IMG_8999 (Copy) IMG_8972 (Copy) IMG_8959 (Copy)  IMG_8934 (Copy)   IMG_9006 (Copy) IMG_9020 (Copy) IMG_9000 (Copy)

IMG_9035 (Copy)

IMG_9027 (Copy)

IMG_9041 (Copy)

نوشته شده توسط مسلم پورشمسی در جمعه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۸:۴۸ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. +4

    شب جمعه گذاشتین میخوای استقبال بشه، همه گردش هستن.

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه