در گفت‌و‌گو با رویدادشهر

نعمت‌الهی: امیدواریم سال‌های بعد حضور فیلم‌سازان گراشی پررنگ‌تر باشد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گراش گفت: امیدواریم در سال‌های آینده حضور فیلمسازان گراشی در جشنواره فیلم کوتاه کل پررنگ‌تر و قدرتمندتر باشد کما اینکه استعدادهای خوبی نیز در این منطقه وجود دارد.

محسن نعمت الهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد گراش در گفتگو با خبرنگار رویدادشهر اظهار کرد: کسانی که بنیانگذار جشنواره استانی فیلم کوتاه کل بودند با هدف ارتقای جشنواره این کار را آغاز کردند، ما نیز نهایت تلاشمان را انجام خواهیم داد تا در سالهای پیش رو جشنواره با کیفیت بهتر و با گستره‌ی وسیع تری برگزار شود.

وی ارتقاء جشنواره استانی فیلم کوتاه کل را مستلزم وجود برخی زیرساخت ها دانست و تصریح کرد: اینکه جشنواره گسترش پیدا کند مستلزم به وجود آمدن یک سری زیرساخت ها است که زمان می برد اما ما تلاش خودمان را انجام خواهیم داد.

نعمت الهی  خاطرنشان کرد: جشنواره امسال بسیار خوب برگزار شد و این نشان از توان تیم اجرایی این جشنواره است که یک دهه را پشت سر می گذارند و تجربه خوبی دارند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد گراش در پایان تاکید کرد: قطعا یکی از رویکردهایی که اداره ارشاد دارد نگاه به آموزش است لذا برای حضور فعالتر فیلمسازان بومی در این جشنواره، بحث آموزش برای فیلمسازان جز اولویت‌های این اداره ارشاد خواهد بود.

نوشته شده توسط رویداد شهر در شنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۹:۰۰ ق.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    به نام خدا
    برای آقای نعمت الهی آرزوی توفیق الهی دارم .نعمتی زمین شناسی

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه