انتصاب دومین فرماندار گراشی در استان/ کرمی به فرمانداری سروستان رفت

سلیمان کرمی پس از یک‌سال حضور در فرمانداری گراش در سمت معاون فرماندار، به‌عنوان فرماندار شهرستان سروستان منصوب شد.

به گزارش رویدادشهر، سایت خبری سروآنلاین نوشت: با حکم دکتر احمدی استاندار فارس، سلیمان کرمی به عنوان چهارمین فرماندار شهرستان سروستان منصوب شد. بر اساس اطلاعیه فرمانداری سروستان، مراسم تودیع و معارفه فرمانداران جدید و قدیم این شهرستان، امروز شنبه بعد از ظهر با حضور مسوولین استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات فرمانداری سروستان برگزار می‌شود.

این سایت پیش از این از کرمی، احمدی، قنبری و سوسن زارع به‌عنوان گزینه‌های احتمالی فرمانداری سروستان خبر داده بود.

 سلیمان کرمی متولد بخش ارد شهرستان گراش است که پس از دهقانی، به‌عنوان دومین معاون فرماندار در گراش مشغول خدمت بود.

هم‌اکنون حسین حسین‌شیری نیز فرماندار شهرستان ارسنجان است و با انتصاب کرمی تعداد فرمانداران گراشی استان فارس به دو نفر رسیده است.

باید منتظر ماند و دید پس از کرمی چه کسی بر صندلی معاون فرماندار گراش تکیه خواهد زد.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در شنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱:۱۳ ب.ظ

۴ نظر

نظر -49 - 0 از 4اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. +1

  با عرض تبریک وآرزوی توفیق خدمت آقای کرمی عزیز،متاسفانه بسیاری از عزیزان گراشی برای غیر گراشی ارزشی قایل نیستند.برخوردی که با همین عزیز یعنی آقای کرمی در بحث فرمانداری گراش شد شاهد این مدعاست.البته همین نیروها وقتی وسیله تبلیغ برای گراش بشوند ،میشوند عزیز وافتخار گراشی ها!

 2. +2

  خانم یا آقای ایلیا
  میشه بفرمایید در فرمانداری گراش، چه برخوردی با آقای کرمی شد؟ تا آنجایی که ما اطلاع داریم ایشان در سمت معاون فرماندار گراش خیلی خوب فعال بودند و همه هم از ایشانرضایت کامل داشتند که حتی اسمشان بعنوان گزینه فرمانداری گراش هم مطرح شد .
  پس لطفا کذب ننویسید

 3. +1

  گراشی عزیز!
  نمیخواهم بابیان بعضی مطالب وآوردن نام بعضی از افراد سرشناس کدورت ونگرانی ایجاد شودومسائل اختلافی ادامه یابد.همین قدر که اشاره شد کافی است . امیدوارم آن وضعیت سابق استمرار پیدانکند.

 4. +1

    با درود …  فرماندار محترم  شهرستان گراش . 
  با عرض سلام  احتراما   . یک نظری  به  سایت  . دهستان فداغ  تقی نژاد  . بزنید   قسمت  طو مار های تفر قه  . وملا حظه فر ما هید که چه کلاه بر داریها ئی  که صورت نگرفته  مخصو صا در  ارتباط با بخش شدن فداغ  امیواریم در این باره هر اقدا می صلاح میدا نید  انجام شود 

نظر -49 - 0 از 4اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه