مسیر ورودی فداغ آسفالت می شود

اداره بنیاد مسکن شهرستان گراش از اختصاص ۹۰ میلیون تومان اعتبار جهت زیرسازی ، بلوار کشی و آسفالت سازی ورودی فداغ در سال جاری خبر داد.

مهندس جمشیدی ریاست محترم اداره بنیاد مسکن شهرستان گراش در گفتگو با خبرنگار فداغ ، با اعلام این خبر ، اظهار کرد : عملیات اجرایی طرح آسفالت سازی مسیر شن ریزی شده ی ورودی فداغ به حدود تقریبی یک کیلومتر که شامل زیرسازی ، بلوارکشی و آسفالت است ، ظرف چندماه آینده در دستور کار قرار خواهد گرفت.
جمشیدی  در رابطه با تخصیص اعتبار ۹۰۰ میلیون ریالی جهت اجرای این پروژه اضافه کرد :  از اعتبارات داخلی بنیاد مسکن مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال جهت اجرای تحقق درخواست شورای اسلامی فداغ برای ایجاد بلوار  اختصاص یافته که مصالح مورد نیاز نیز تهیه گردیده و از محل تخصیص اعتبار دو درصد نقت و گاز نیز مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال جهت ترمیم بیس و آسفالت پیش بینی شده است.

جمشیدی با تأکید بر اجرای انجام این پروژه و اینکه این مسیر جزو خطرناک ترین مسیرها به حساب می آید و حوادث زیادی نیز در این مسیر گزارش شده ؛ افزود : ضمانت نامه پیمانکار قبلی ثبت و ضبط گردیده و همچنین منتظر تعیین تکلیف جهت اجرای این پروژه نیمه تمام هستیم و امید به این را داریم که در سال جاری این پروژه نیمه تمام به بهره برداری برسد.

نوشته شده توسط مهدی قنبری در سه شنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۸:۱۹ ق.ظ

دیدگاه