درخشش عکاسان گراشی در ششمین جشنوراه ملی عکس دوربین نت

عکس‌های چهار عکاس گراشی در میان آثار برگزیده ششمین جشنواره ملی عکس آژانس عکس خبری ایران قرار گرفت.

به گزارش رویدادشهر، ابوالحسن حسینی، جواد آب افکن، سعید سرخی و عبدالرضا راستگو چهار عکاس گراشی هستند که عکس هایشان در جشنواره ملی عکس دوربین‌.نت پذیرفته شده و علاوه بر شرکت در نمایشگاه آثار ایشان در کتاب عکس های برتر سال ۹۲ نیز چاپ خواهد شد.

در این نمایشگاه سالیانه که توسط دوربین نت نخستین آژانس عکس خبری ایران برگزار می‌شود، عکس های هنرمندان برجسته کشور در موضوع های مختلف برگزیده و نمایش خواهند یافت. 

در ششمین جشنواره ملی عکس دوربین نت ۲۸۳ عکاس با ۲۸۳ فریم عکس و ۴ عکاس با ۴ مجموعه عکس در بخش آزاد و در بخش اینستاگرام هم ۱۸۰ عکس از ۱۳۴ عکاس به نمایشگاه عکس های برتر سال ۹۲ دوربین.نت راه یافته اند.

«احسان رافتی» مدیر آژانس عکس خبری ایران، دوربین.نت درباره عکس های راه یافته به این نمایشگاه می‌گوید: طبق نظر برگزارکننده باید ۲۰۰ عکاس به مرحله نمایشگاه می رسیدند که به ۲۸۸ عکاس افزایش یافت. از بین عکسهای رسیده ۲۸۳ عکاس با ۲۸۳ فریم عکس و چهار عکاس با چهار مجموعه عکس در بخش آزاد حضور دارند.

وی همچنین توضیح داد: فراخوان ششمین نمایشگاه عکس سال دوربین نت بهمن سال گذشته منتشر شد و نمایشگاه اصلی همزمان با مراسم دهمین سال تولد دوربین نت از ۲۹ اردیبهشت تا ۸ خرداد در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) تهران برگزار شد. همچنین با توجه به فراخوان صورت گرفته امید است که با همیاری علاقه مندان به عکاسی این نمایشگاه در سایر نقاط کشور نیز برگزار بشود.دبیر نمایشگاه جشنواره عکس دوربین نت گفت: عکس های ۲۸۸ عکاس که عکس هایشان در نمایشگاه راه یافته بودند در کتابی جداگانه چاپ خواهد شد و علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به http://top.doorbin.net/ketab.htm این کتاب را خریداری نمایند.

گالری عکس

گالری عکس7 عکسنوشته شده توسط مهدی قنبری در چهارشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۴ ق.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. +1

    من عکس یه نقاشی قشنگ برای مدرسه می خوام

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه