فرماندار گراش: همه مردم باید در ساختن ایرانی آباد و پیشرفته هم گام با دولت تلاش کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گراش، شورای اداری بخش ارد به ریاست اصغر فرودی فرماندار گراش و با حضور بخشدار ارد و مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان و بخش در سالن کنفرانس بخشداری ارد تشکیل جلسه داد.

فرماندار گراش در جلسه شورای اداری بخش ارد با بیان اینکه توسعه و پیشرفت بخش ارد در دولت تدبیر و امید با شتاب همراه بوده است، اظهار داشت، عملکرد دولت در دوسال عمر دولت یازدهم در بخش روستاها و مناطق محروم درخشان و امید بخش است و امروز خدمات گسترده ای در راستای محرومیت زدایی در روستاها صورت گرفته است.

اصغر فرودی با بیان اینکه توافق هسته ای دستاورد خوبی برای مردم دارد، افزود: این توافق با رهنمود های مقام معظم رهبری و دیبلماسی قوی دولت تدبیر و امید به سرانجام رسید و قطعا دستاورد های خوبی برای مردم شریف ایران اسلامی دارد و همه مردم باید در ساختن ایرانی آباد و پیشرفته هم گام با دولت تلاش کنیم.

وی گاز رسانی و توسعه خط انتقال آب از سد سلمان فارسی و تاسیس شهرداری در بخش ارد را مهمترین مسائل پیگیری شده عنوان کرد و گفت: برای گاز رسانی به بخش ارد و دهستان های توابع ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات شرکت گاز استان اختصاص داده شده و پیگیری میکنیم که عملیات اجرایی این پروژه با تسریع همراه باشد و در بحث آب رسانی اعتبارات خوبی اختصاص داده شده است و برای تاسیس شهرداری مکاتبات اداری آن در فرمانداری، استانداری و وزارت خانه  انجام و پیگیر هستیم تا هر چه سریع تر در راستای خدمات رسانی بیشتر به مردم ارد،  شهرداری در این بخش راه اندازی شود.

رئیس شورای توسعه و برنامه ریزی شهرستان گراش با بیان اینکه سیاست توزیع بودجه در شهرستان بر اساس عدالت و نیاز منطقه بوده است افزود: در بخش های مختلف اعتبارات خوبی برای توسعه زیرساخت های بخش ارد اختصاص داده شد است که توجه به توسعه زیرساخت ها مهمترین عامل برای توسعه شهر است.

اصغر فرودی توجه به زیرساخت ها در بخش ارد را ضروری دانست و خاطر نشان ساخت: توسعه زیرساخت ها در واقع زیربنای پیشرفت شهری را مستحکم و گسترش دهد و مدیران شهرستان به این مهم نگاه همه جانبه و توجه ویژه دارند.

وی با تاکید بر اینکه رشد و بالندگی کشور با حرکت در مسیر ولایت محقق می شود، اظهار داشت: مردم بخش ارد سابقه ارزشمند و درخشانی در دفاع از انقلاب، دین داری ولایت پذیری دارند.

رئیس شورای تامین شهرستان گراش با تاکید بر اینکه زیرساخت توسعه جامعه امنیت پایدار است، تصریح کرد: بخش ارد از امنیت خوبی برخوردار است و این یکی از برکات انقلاب اسلامی است که نظام جمهوری اسلامی ایران در خاور میانه و جهان اسلام نقش تاثیر گذار و اثر بخش دارد.

در این جلسه سجادی بخشدار و خرم دل رئیس شورای اسلامی ارد به برخی از مشکلات این بخش اشاره کردند و خواستار رفع مشکلات شدند.

نوشته شده توسط رویداد شهر در دوشنبه, ۰۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۹ ب.ظ

دیدگاه