بازدید رئیس کل دادگستری فارس از شهرستان گراش

فرماندار گراش: بافت مذهبی شهرستان گراش مانع بروز بسیاری از جرایم است.

فرماندار شهرستان گراش در جلسه ای با حضور دکتر خدائیان رییس کل دادگستری استان فارس و مسوولین قضایی شهرستان گراش به بررسی مسایل و مشکلات قضایی شهرستان پرداختند.

مهندس خواست خدایی بدنه مذهبی و متدین شهرستان گراش را یکی از مهمترین عوامل در کاهش وقوع جرم در این شهرستان عنوان کرد و افزود، بدون شک تعامل و همکاری مردم مومن و مذهبی با دستگاه های مجری نظم و امنیت در شهرستان یک نقطه قوت برای ما محسوب می شود و همکاری خوب دستگاههای انتظامی بخصوص نیروی مقاومت بسیج در بالابردن سطح امنیت اجتماعی شهرستان گراش قابل ستایش است.

دکتر خدائیان رییس کل دادگستری استان در بازدید از مجتمع دادگاه های عمومی شهرستان گراش، هماهنگی خوب فرمانداری، دستگاه های امنیتی- انتظامی و مردم این شهرستان را مثال زدنی توصیف کرد و افزود، این هماهنگی و تعامل مثبت از اصلی ترین عوامل در پیشگیری و کاهش رشد جرایم در این شهرستان بوده و این قابل تقدیر است.

وی از قضات و مسوولین دستگاه های انتظامی خواست تا برخورد با متخلفین و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مردم را بصورت جدی و با شدت بیشتری انجام دهند و شرایط را برای تولید نا امنی و شرارت این عده قلیل کاملا نا امن سازند چرا که این خواسته مردم است و اولویت کار دستگاه قضایی بر این اساس است.

رییس کل دادگستری فارس با تاکید بر برخورد قاطع با افرادی که از طرق نا مشروع امرار معاش می کنند تصریح کرد، اگر ما بتوانیم با فرهنگ سازی و بالابردن امنیت اجتماعی مانع وقوع جرم شویم پسندیده تر از آن است که جرمی به وقوع بپیوندد و با مجرم برخورد شود.

نوشته شده توسط mehman در سه شنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۰ ساعت ۷:۳۳ ب.ظ

۵ نظر

نظر -49 - 0 از 5اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  بسیارخوب

 2. 0

  عالیییییییی

 3. 0

  پزشکی قانونی کنار مجتمع دادگاه مکمل هم اند

 4. 0

  برای بزشکی قانونی بیگیری صورت گرفته؟به کجا رسید این افتتاح دادگستری؟ایا شورای حل اختلاف و دادگستری در همان مکان خواهد بود؟

 5. 0

  انشاا… قدمی مثبت برای گراش باشد

نظر -49 - 0 از 5اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه