وظیفه ما مسئولین، هدایت، حمایت و نظارت بر سرمایه گذاری است

همایش سرمایه گذاری در شهرستان گراش برگزار شد.

ذوالفقار زمان سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری فارس در این همایش گفت : سرمایه گذار زمانی موفق خواهد بود که بتواند از فرصت ها خوب استفاده کند . وظیفه ما مسئولین هدایت ، حمایت و نظارت بر سرمایه گذاری است .

وی گفت : از تک تک سرمایه گذاران می خواهیم که از فعالیت های اقتصادی استان دیدن کنند تا با سرمایه گذاری آشنا شوند .

زمان در بخش دیگری از سخنان خود گفت : این همایش فرصت طلایی برای شهرستان های جنوب فارس است و شهرستان گراش آزمون های زیادی را پشت سر گذارده و موفق شده است و من مطمئنم در این امر نیز موفق خواهد شد .

حجه الاسلام حلاجی امام جمعه گراش گفت : از زمانی که مقام معظم رهبری امسال را سال جهاد اقتصادی نامیده اند ، افکار مردم به سمت پیشبرد اهداف اقتصادی تغییر کرده است . با این ابتکار باید باور کنیم هر مدیری در هر جای نظام که با مسایل اقتصادی سروکار دارد ، به یک مجاهد فی سبیل الله تبدیل شده است .

علی اصغر حسنی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز گفت : از مدیران می خواهیم که با سرمایه گذاران نهایت همکاری را داشته باشند و از مردم نیز تقاضا داریم که سرمایه های خود را از کشورهای خارجی به شهرستان های لار ، گراش و خنج انتقال دهند تا شاهد رشد و شکوفایی این منطقه باشیم .

وی ادامه داد : به گفته مقام معظم رهبری ، همچنان که در بخش نظامی پیشرفت کرده ایم ، باید در عرصه اقتصادی نیز پیشرفت کنیم .

مسعود خواست خدایی فرماندار این شهرستان نیز در ابتدای این همایش از کلیه مهمانانی که از مرکز استان و همچنین از شهرهای اطراف گراش و نیز از مسئولین ادارات ، سرمایه داران ، معتمدین و کسانی که در این همایش شرکت کرده بودند تشکر نمود .

همچنین در این همایش حفاری رییس سازمان بازرگانی استان فارس ، گلریز خاتمی مدیر کل تعاون استان فارس و قاسمی رییس اداره امور شعب بانک ملی استان و همچنین دو تن از سرمایه گذاران در این شهرستان بیانات خود را ایراد نمودند .

این همایش صبح چهارشنبه ۹۰/۵/۵ با حضور مسئولین استان و شهرستان گراش و همچنین بیش از ۳۰۰ نفر از سرمایه داران و معتمدین در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان برگزار شد.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در یکشنبه, ۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۱۹ ق.ظ

۲ نظر

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  حالااینهادرست ببینیم کسی اعلام آمادگی برای سرمایگذاری کردیانه اینها برای مامهم است ؟

  1. 0

   برادرمن .همایش آبکی ترازاونی بودکه شمافکرمیکنی.اصلاشمابگوطرحی پیشنهادشدیانه؟این شوی تبلیغاتی فرمانداروجنگولک بازیهای بعضیاکه باعنوان صنعتگرموفق ازش نام بردندو مراسم روبه همهمه کشوندوپاچه خواری ….دیگرصنعتگرموفق(مثلا)درموردشهردارو….وقتی واسه مشاورین نذاشت واز۲۲طرح فقط۲یا۳طرح چندصدمیلیاردی اونم بصورت مختصروباعجله برای حاضرین توضیح داده شد.

 2. 0

  قبل ازاین همایش درهمایشهای سرمایه گذاری سه شهرستان دیگه حضورداشتم وتمامی طرحهای پیشنهادی رومطالعه کرده ام.طرحهای بسیارخوب وعملیاتی بودند.بصورتیکه درشهرستانی تمام۳۳طرح پیشنهادی روسرمایه دارن اجرایی میکنن.ولی خدایی طرحهای پیشنهادی اینجارو مطالعه کردین؟سیکلوهگزان _ الیاف کربنی – شهرک سینماییو…. وازهمه جالبتراینکه مهندس مشاوری که طرحهاروپیشنهادمیدادمیگفت:آمریکاو اروپا مشتریهای اصلی الیاف کربنی هستندچون مصرف عمده این محصولات درصنایع هواپیماسازیه توروخدایه لحظه چشاتونوببندیدومجسم کنیدکه نماینده شرکتهای بوئینگ وایرباس پشت دراتاق شما………**** اه بابا ول کن توروخداچکارداری بحث تحریم وسرمایه ۳۰۰میلیاردتومنیشوپیش میکشی.چرتمونو پروندی. ضمنانمیدونم چراخبراین همایش چراهمچنان درسایت فرمانداری منعکس نشده؟انشاالله که دلیلش خجالت نباشه.

  1. 0

   بهتره کمتر بخوری تا خواب پریشون نبینی!

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه