فرماندار گراش خواستار تسریع در آماده سازی و تحویل واحدهای پروژه مسکن مهر گراش شد.

فرماندار شهرستان گراش در دیدار با رییس و اعضای هیئت مدیره تعاونی های مسکن مهر شهرستان، مشکلات و روند اجرای این پروژه بزرگ عمرانی را بررسی کرد.

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری گراش، مهندس خواست خدایی در این دیدار از تعاونی ها و دیگر دست اندرکاران مجری این طرح خواست تا با جدیت هرچه بیشتر در تسریع ساخت و تکمیل کلیه واحدهای این پروژه همت ورزند که تا پایان ماه مبارک رمضان شاهد افتتاح این پروژه عظیم در سطح شهرستان گراش باشیم.

وی با تاکید بر این که دولت نهم و دهم توانسته معضل بزرگ مسکن را در قالب پروژه مسکن مهر تا اندازه‌ زیادی حل کند،تصریح کرد، رونق اقتصادی، افزایش ساخت و ساز، کاهش مصرف انرژی، کاهش تلفات زلزله، نشاط و امید به آینده و تحکیم بنیاد خانواده از برکات اجرای پروژه مسکن مهر در کشور است.

فرماندار گراش پیشرفت خوب پروژه‏ مسکن مهر شهرستان گراش را حاصل تلاش و همدلی مسئولانی نظیر اداره مسکن و شهرسازی، تعاون، شرکت‏های آب، برق، گاز، مخابرات، شهرداری، بانک‏ها و همت مردم دانست و از زحمات و تلاش های انجام شده قدردانی کرد.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در دوشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۴:۲۲ ب.ظ

۵ نظر

نظر -49 - 0 از 5اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  اقای فرماندار سخت کوشی ودلسوزی شما هم می خواد

 2. 0

  از تمام گراشی های عزیز می خوام که زمانی که اعلام می کنن برای ادارات دو تا میز وصندلی می خوایم کمک کنن تا هر چه سریعتر ادارات مستقر شن ما که نمی تونیم خوش بین باشیم که سری بعد حتما نماینده از گراش دوباره رای می اره شاید روزی برسه (که ان شاالاه نرسه) برای یه کار کوچک مننت اجنبی بکشیم تا حسنی هست تلاش بیشتر باید کنیم همه ما گراشی ها نباید فقط منتظر پولدارها نشست

 3. 0

  ما هم خدا قوت میگیم فقط خدا کنه موضوع اوز و بیرم هم با جدیت پیگیری بشه

 4. 0

  این فرماندار جدید که توسط آقای حسنی معرفی شده اسمش کیه ؟ لطفا اطلاع رسانی کیند.

  1. 0

   اینجورکه شنیدیم فرماندارجدیدیک لامردی است انشاا…این یکی خوب از آب دربیاد////////////؟

 5. 0

  این فرماندار خودمون که افتضاح است

نظر -49 - 0 از 5اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه