بازدید سرزده فرماندار گراش از اداره بهزیستی و فرماندهی انتظامی شهرستان

به گزارش رویدادشهر، به نقل از روابط عمومی فرماند اری گراش، فرماندار شهرستان گراش بطور سرزده از مجتمع توانبخشی بدر نینوا، اداره بهزیستی و همچنین فرماندهی انتظامی شهرستان گراش بازدید و از نزدیک فعالیت های این دو نهاد خدمتگذار را رصد نمود.

مهندس خواست خدایی در بازدید از مجتمع توانبخشی بدر نینوا خواستار رسیدگی و دقت بیشتر به روند درمانی معلولان شد و افزود،‌ کار مجتمع های توانبخشی نباید صرفا نگهداری از بچه های معلول باشد بلکه هدف این مراکز بایستی کمک به توانمند کردن این عزیزان باشد.

وی همچنین در بازدید از اداره بهزیستی شهرستان گراش ضمن تقدیر از فعالیت های انسان دوستانه و خداپسندانه سازمان بهزیستی، با کارمندان و مددجویان این نهاد گفتگو و مسایل و مشکلات آنها را بررسی نمود.

فرماندار شهرستان گراش همچنین در ادامه از فرماندهی انتظامی شهرستان نیز بازدید  و از فعالیت های این نهاد در برقراری نظم و امنیت قدردانی کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان گراش در دیدار فرمانده انتظامی شهرستان،‌جایگاه نیروی انتظامی را جایگاه ویژه ای خواند و تصریح کرد، امنیت بالایی که در کشور شاهد هستیم، بخصوص در مناطق جنوبی و مرزی که روزی جولانگاه قاچاقچیان و سوداگران مرگ بوده نتیجه تلاش مستمر نیروهای جان برکف انتظامی می باشد.

وی از اقدامات انجام گرفته توسط فرماندهی انتظامی شهرستان گراش در برقراری نظم و امنیت عمومی در حوزه شهرستان قدردانی نمود و افزود، با هماهنگی های انجام شده با پلیس راهور استان و جهت رفاه حال شهروندان، بزودی کلیه مراحل ثبت نام، آزمون و دریافت گواهینامه رانندگی در شهرستان گراش انجام خواهد پذیرفت.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در چهارشنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۳:۱۲ ب.ظ

۶ نظر

نظر -49 - 0 از 6اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  اداره راهنمایی و رانندکی جی شد؟کی این اداره افتتاح میشه؟

 2. 0

  مثل اینکه جناب فرماندار خواب تشریف دارن!مراحل ثبتنام_ازمون و دریافت کواهینامه ماشین خیلی وقته در خود کراش انجام میشه!ما خواهان اداره راهنمایی و رانندکی هستیم

 3. 0

  اون لباس سفیده که با فرماندار کیه ؟

 4. 0

  توجه……..یک موسسه خارجی در حال انجام یک نظرسنجی برای تعیین نام خلیج فارس است شما رو بخدا برین به نفع خلیج همیشه فارس رای بدین.فعلا ۶۰درصد به نفع نام جعلی خلیج ع ر ب ی ه.ادرس سایت>persianorarabiangulf.com

 5. 0

  الان من رای دادم.

  فعلا شده ۶۰٫۸ درصد خلیج فارس و ۳۹٫۲ الخلیج العربی .

  برید رای بدید خوبه.

 6. 0

  خلیج همیشه فارس…..

نظر -49 - 0 از 6اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه