شورای تربیت بدنی شهرستان گراش تشکیل شد.

شورای تربیت بدنی شهرستان گراش به ریاست فرماندار و با حضور رییس شورای شهر و چند تن از مسوولین ادارات و روسای هیئت های ورزشی شهرستان تشکیل شد.

فرماندار شهرستان گراش در این جلسه از جوانان و ورزشکاران شهرستان خواست تا با اتحاد و انسجام و استفاده از پتانسیل بالای خود حرکتی جهشی و جهاد گونه در جهت ارتقای ورزش گراش به جایگاه واقعی خود داشته باشند تا شاهد حضور تیم های مختلف ورزشی از شهرستان گراش در مسابقات باشگاهی کشور باشیم.

مهندس خواست خدایی ورزشکاران را الگوی اخلاقی و رفتاری جوانان در جامعه خواند و تصریح کرد،‌ ورزشکاران می توانند الگو های مناسبی برای جوانان در جامعه باشند و با رفتار پسندیده و اخلاق شایسته خود جوانان را به سوی اهداف ارزشی و اسلامی سوق دهند.

وی در ادامه به اهمیت ورزش در تقویت روحیه نشاط و خودباوری در بین جوانان اشاره کرد و گفت: فکر سالم در بدن سالم است و ورزشکار می تواند با جسم و روحی سالم به پیشرفت و آبادانی کشور فکر و تلاش کند تا جامعه رو به سلامت و پیشرفت گام بردارد.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در پنج شنبه, ۰۳ شهریور ۱۳۹۰ ساعت ۲:۱۵ ق.ظ

۷ نظر

نظر -49 - 0 از 7اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  تشکیل شورای تربیت بدنی بسیار لازم بود . ولی در این جلسه کسی دیگری بجز فرماندار سخنرانی نکرد ؟؟؟ یا شورایی تشکیل نشد ؟؟؟ پس کو اسامی یا شورای ورزش !!!

 2. 0

  در مورد بودجه دولتی، امکانات ورزشی، سالن و برنامه های ویژه صحبتی نشد؟

 3. 0

  این قد نوشتی امه ننوشتی که کیا اعضای شورای تربیت بدنی شدن

 4. 0

  شما که شورا تشکیل دادید، حرف زدن هم که راحته!!!!خوش باشید

 5. 0

  توی این جلسه صحبت های فرماندار این گونه نبود که شما نوشتید
  لطفا صداقت داشته باشید

 6. 0

  اصل جلسه واسه چی بود؟

 7. 0

  اصلا فرماندار چنین صحبتی رو نکردن.با تشکر

  1. 0

   خبر، ارسالی روابط عمومی فرمانداری شهرستان گراش می باشد و ما نیز رسم امانتداری را به جا آورده و عین خبر را به ثبت رساندیم.

نظر -49 - 0 از 7اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه