امام جمعه گراش: مطمئن هستیم به زودی اسرائیل نابود خواهد شد.

نماز جمعه ۹۰/۶/۴

نماز جمعه امروز گراش به امامت حجه الاسلام حلاجی برگزار شد .

حجه الاسلام حلاجی در خطبه های نماز جمعه گراش خود و نمازگزاران را به تقوای الهی دعوت نمود و با اشاره به مسئله فتح قلعه خیبر بدست توانای حضرت علی علیه السلام و آشکار شدن برتری ایشان نسبت به دیگران افزود : امروز هم مردم مظلوم و آواره فلسطین تحت سیطره و فشار یهود صهیونیست هستند و ما مطمئن هستیم به زودی زود با فتح قلعه اسراییل بدست توانای مقام عظمای ولایت ، اسراییل غاصب هم نابود خواهد شد .

وی با توجه به قرار گرفتن در روز جهانی قدس و اینکه امسال سی و سومین سالروز قدس ، باشکوه خاصی برگزار می شود گفت : آنچه مهم است مقایسه قدس امسال با روزهای قدس سال های اول انقلاب است . مقام معظم رهبری فرمودند : حرکت امام خمینی (ره ) نسبت به مسئله اسراییل یک حرکت تهاجمی بود نه حرکت انفعالی و تدافعی ، دشمن شناسی امام بی نظیر بود و امام می فرمود : اگر ما سیاست تهاجمی نداشته باشیم ، قدرت های بزرگ ما را حذف می کنند و انقلاب ما بی نتیجه می ماند .

حلاجی در بخش دیگری از خطبه ها با گرامی داشت هفته دولت و سالروز شهادت رجایی و باهنر تصریح کرد : شهید رجایی دو ویژگی مهم داشت . اول اینکه او یک انسان ساده زیست و به دور از تجمل گرایی بود و دوم اینکه شهید رجایی مقلد امام بود و ارزشش را از مقلد امام بودن گرفت . مسئولین در جمهوری اسلامی هم باید این دو ویژگی را داشته باشند ، مقلد و گوش به فرمان رهبر باشند . ما در هفته دولت از زحمات شبانه روزی این دولت خدمت گذار ، مخلص و خستگی ناپذیر تشکر می کنیم .

[jwplayer mediaid=”1615″]

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در جمعه, ۰۴ شهریور ۱۳۹۰ ساعت ۷:۳۹ ب.ظ

۲ نظر

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    این اطمینان شما قوت قلب ملت است.در خصوص دیگر مستکبران عالم هم به ما قوت قلب دهید.التماس دعا

  2. 0

    در مورد پولهای بی زبان مان در شرکت برگ سبز هم لطفی بفرمایید

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه