تقدیر فرماندار از حضور مردم ولایتمدار شهرستان گراش در راهپیمایی روز قدس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گراش، فرماندار شهرستان گراش از مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه گراش که با حضور پر شور خود در مراسم راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس خالق حماسه ای بیاد ماندنی شدند قدردانی نمود و تصریح کرد،  انصافا حضور مردم شهرستان گراش در این راهپیمایی در هوای گرم و سوزان و با زبان روزه مهر تایید دیگری بر ولایت مداری و ظلم ستیزی این مردم قدرشناس است.

وی همچنین با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و ‌هفته دولت تصریح کرد، در نظام اسلامی باید همه افراد جامعه، در برابر قانون و در استفاده از امکانات خدادادی میهن اسلامی، یکسان و در بهره مندی از مواهب حیات، متعادل باشند.

مهندس خواست خدایی افزود، شهیدان رجایی و باهنر توانستند عشق و ایمان را به مردم ارزانی کنند و خدمات شایانی به همه مردم به ویژه محرومان ارائه دهند که برکات آن تا کنون نیز ادامه دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان گراش ضمن تقدیر از خدمات ارزنده دولت در یکسال گذشته در شهرستان گراش که با عث پیشرفت چشمگیر و رونق و آبادانی روز افزون این شهرستان شده، از مسوولین دستگاه های دولتی شهرستان خواست تا در طی این هفته، مردم را با عملکرد و دستاوردهای دولت در زمینه های گوناگون عمرانی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی آشنا کنند.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در یکشنبه, ۰۶ شهریور ۱۳۹۰ ساعت ۵:۳۰ ب.ظ

دیدگاه