اداره تعاون شهرستان گراش افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گراش، طی مراسمی با حضور معاون اداره کل تعاون استان، امام جمعه، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران ادارات شهرستان گراش، اداره تعاون این شهرستان افتتاح شد.

فرماندار شهرستان گراش در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن بهار طبیعت به همکاران و اعضای شورای اداری شهرستان گراش،‌ نوروز را نماد تحول و پویایی در طبیعت خواند و افزود، خدا را شاکریم که توفیق دیدن بهاری دیگر را به ما عنایت فرموده و امیدواریم در سال جدید با همدلی و همکاری بیش از پیش همه مدیران و مسوولان، در راستای جلب رضایت مردم، سیر پیشرفت و شکوفایی روز افزون این شهرستان را شاهد باشیم.

مهندس خواست خدایی همچنین با توجه به تقارن بهار امسال با یادواره سرداران و شهدای شهرستان گراش(۲۵ فروردین سال نود)، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این عزیزان از مسوولین ادارات و ارگان های شهرستان گراش خواست با جدیت و همت مضاعف در برگزاری هرچه با شکوه تر این مراسم معنوی تلاش کنند و همه مدیران، خود را از دست اندرکاران ستاد یادواره شهدای شهرستان گراش بدانند.
وی ضمن تشکر از مدیران ادارات و اعضای شورای اداری شهرستان گراش که در تجهیز و سازماندهی اداره متبوع خود تلاش نموده اند، استقرار اداره تعاون شهرستان گراش را به مردم ولایت مدار گراش تبریک گفت و برای عضو جدید شورای اداری شهرستان گراش آرزوی توفیق و سربلندی نمود.
در ادامه دکتر حسنی نایب رییس مجمع نمایندگان فارس، ضمن ارایه گزارشی از روند استقرار ادارات و پیگیری جهت استقرار چند اداره باقی مانده در این شهرستان، از مدیران و مسوولان ادارات جدیدالتاسیس که با وجود کمبودها و مشکلات موجود با وحدت و همدلی، حداکثر توان خود را در ارائه خدمت به مردم بکار بستند قدردانی نمود.
در پایان مهندس حسینی معاون اداره کل تعاون استان فارس استقرار اداره تعاون شهرستان گراش را از ثمرات تلاش های مسوولان این شهرستان عنوان کرد و ضمن تاکید بر ایجاد صنایع کوچک در این شهرستان افزود، در تولیدات اگر صنایع کوچک را مورد توجه قرار دهیم می توانیم در هر خانه ای یک تعاونی ایجاد کنیم که هم از لحاظ ارزشی و هم از لحاظ اقتصادی مورد توجه باشد.
لازم به توضیح است در پایان این مراسم و طی حکمی از سوی گلریز خاتمی مدیر کل تعاون استان فارس، خانم زهره کیان پور به عنوان رییس اداره تعاون شهرستان گراش انتخاب شد.

نوشته شده توسط مهدی قنبری در شنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۸:۵۸ ب.ظ

دیدگاه