آمادگی برخی از ادارت و ارگان ها، جهت استقبال و اسکان میهمانان نوروزی

با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز، اداراتی همچون فرمانداری، نیروی انتظامی، شهرداری، هلال احمر، آموزش و پرورش و … آمادگی خود را جهت استقبال و اسکان مهمانان نوروزی اعلام داشتند.
خواست خدایی فرماندار گراش از تمام دستگاه های اجرایی شهرستان خواست تا تمام توان خود را در جهت خدمت رسانی به مسافرین و مهمانان نوروزی به کار بندند، تا با همت مضاعف و تلاش مضاعف در سال جدید شاهد تحولاتی چشمگیر در سطح شهرستان باشیم.
افراسیابی فرمانده نیروی انتظامی گراش نیز از آمادگی نیروی انتظامی در کل سال خصوصا در ایام نوروز خبر داد و افزود: نیروی انتظامی گراش، با سه دستگاه خودرو و یک گشت موتوری، آماده مراقبت از میهمانان نوروزی و برقراری امنیت در سطح شهر به صورت ویژه میباشد.
محسنی سرپرست هلال احمر شهرستان گراش نیز از آمادگی نیروهای هلال احمر به صورت شبانه روزی خبر داد و افزود: هلال احمر شهرستان گراش، همچون سال های گذشته با دو طرح امداد نوروزی و راهنمای مسافرین نوروزی در ورودی های شهر آماده خدمات رسانی در حیطه کار خود و استقبال و راهنمایی به میهمانان نوروزی میباشند.
قائدی شهردار گراش نیز از نصب بنر هایی از سوی شهرداری در سطح شهر، به جهت معرفی شهرستان گراش به مهمانان نوروزی خبرداد و گفت: شهرداری علاوه بر نصب بنرهایی در سطح شهر، رنگ آمیزی بلوارها و هرس کردن درختان جهت زیبا سازی شهر، نظافت خیابان های اصلی شهر در ایام عید نیز هرشب برقرار میباشد.
آموزش و پرورش و هلال احمر نیز بخش اسکان مهمانان نوروزی را بر عهده گرفتند و مقرر گردید مدرسه سعادت (میدان شهید بهشتی) و پایگاه امداد جاده ای هلال احمر(ورودی از طرف لار) جهت اسکان مهمانان محیا گردد.
لازم به ذکر است که ادارت و ارگان های دیگری همچون شبکه بهداشت و درمان، سپاه پاسداران، راه ترابری، منابع طبیعی، بازرگانی، سازمان تبلیغات، مخابرات، برق، گاز، آبفا شهری و جهاد کشاورزی نیز در این خصوص اعلام آمادگی نمودند.

نوشته شده توسط مهدی قنبری در یکشنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۸:۴۹ ب.ظ

دیدگاه