جلسه ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد.

فرماندار گراش:با ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، فضا را برای سودجویان نا امن کنیم.

جلسه ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گراش با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و جمعی از مسوولین شهرستان برگزار گردید.

فرماندار شهرستان گراش در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این ستاد در شهرستان تصریح کرد،‌ در کلیه جوامع انسانی از گذشته تا حال ، همیشه قوانینی وضع شده تا بشر در سایه آن بتواند زندگی همراه با آرامش و امنیت اجتماعی داشته باشد و هر جامعه به فراخور فرهنگ و سنت های خود قوانینی دارد که بر مبنای آن ارکان اجتماع استوار می گردد .

مهندس خواست خدایی افزود، همیشه افرادی بوده و هستند که با سرپیچی از قوانین وضع شده، منافع، امنیت و آرامش دیگران و حتی خودشان را نادیده گرفته و به مقابله با قانون پرداخته اند که این تعارض و مقابله با قوانین جامعه ، از جهل و ناآگاهی افراد سرچشمه می گیرد .

وی گفت تمام افراد جامعه از هر قشر و صنفی موظفند تا نسبت به ترویج نیکی ها و بازداشتن دیگران از بدی ها در قالب امر به معروف و نهی از منکر گام بردارند تا پایه و اساس جامعه اسلامی با ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر روز به روز استوار تر و پایدارتر شود.

فرماندار شهرستان گراش از اعضای ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر شهرستان خواست تا با تعریف نقشه راهبردی ستاد و با توجه به شروع سال تحصیلی جدید فعالیت خود را بر مدارس و دانشگاه ها متمرکز کنند.

همچنین در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین حلاجی امام جمعه گراش با تعریف مصادیق امر به معروف و نهی از منکر بر تذکر لسانی همگانی در جامعه تاکید کرد و افزود، خوشبختانه بافت اصلی شهرستان گراش متدین و اکثریت قریب به اتفاق مردم خود را در مقابل خدا و دین مبین اسلام متعهد و مقید می دانند و از این رو هدف این ستاد حفظ دین و ارزشهای اسلام و انقلاب خواهد بود.

نوشته شده توسط mehman در چهارشنبه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۲۴ ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای جلسه ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد. بسته هستند
  • 129 بازدید
  • چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.