جاده چک چک وارد مناقصه شد.

گراش من: رئیس شورای اسلامی شهر گراش از احداث راه جاده چک چک گراش از طریق برگزاری مناقصه خبر داد و افزود: آگهی فراخوان شرکت در مناقصه توسط اداره کل راه و ترابری لارستان در روزنامه و سایت اداره کل منتشر شده است.

دکتر مرتض فتحی افزود: با ساخت جاده چک چک اهالی روستاهای تابعه گراش که در مسیر این جاده قرار دارند، از راه مناسبی برخوردار می شوند و دسترسی آنان به مرکز شهرستان راحت تر میشود.

رئیس شورای اسلامی شهر گراش تصریح کرد: با احداث این راه شاهد کاهش مسیر بین روستا های تابعه گراش به مرکز شهرستان خواهیم بود و فاصله زمانی بین شهرستان گراش و خنج به حداقل میرسد.

وی خاطر نشان ساخت:احداث جاده و راه های ارتباطی، شهر گراش را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار می دهد.

دکتر فتحی افزود: کاهش طول مسیر و ارتباط مستقیم روستا های تابعه یکی از اهداف طرح این پروژه است که کار کارشناسی و طرح مطالعاتی این پروژه با کمک نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در اداره کل راه و ترابری لارستان به اتمام رسیده است و ما امیدوار هستم این طرح در راستای خدمات رسانی هرچه بیشتر به مردم پس از برگزاری مناقصه عملیاتی شود.


نوشته شده توسط mehman در دوشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۲۵ ب.ظ

۶ نظر

نظر -49 - 0 از 6اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  چرا باید ماشین گران قیمت برای فرمانداری خرید در صورتی که با داشتن یک ماشین پارس هم میشود به مشکلات مردم رسیدگی کرد: دلیل خرید یک ماشین با ۲۸ میلیون تومان انهم با کارکرد ۲۰ ساله این دستگاه ماشین چیشت ؟ مگر نمیشود با یک پارس یا ماشین سمند به مشکلات مردم رسیدگی کرد حتما باید ماشینی که رئسی جمهور سوار می شود باشد؟ چرا در دولت احمدی نژاد که جلو اشراف گری ها گرفته شده است باید ما ماشین ۲۸ میلیونی برای فرمانداری خریداری کنیم؟ در واقع مسئولین فرمانداری به شعار دولت و احمدی نژاد توجهی ندارند که اینگونه خرج می کنند. امیدوایم برای پاسخ به مردم جوابی داشته باشند

 2. 0

  چرا نامه های فرمانداری گراش باید با طرح های رنگین به چاپ برسند ؟ چقدر هزینه خرج این برگه ها می شود ؟ این درصورتی است که دولت محترم از برگه های سفید و ساده برای نامه نگاری استفاده می کند . چرا باید تصور کنیم که برگه های رنگی می تواند مشکلات مردم را حل کند. به طراحی یک برگه ساده و سیاه سفید که هزینه کمتری می برد ما می توانیم مشکلات مردم را بررسی کنیم و نیازی به هزینه دو چندان نیست اینگونه هم به شعار دولت عمل کردیم هم جلو اشرافی گری ایستاده ایم اخه یه فرمانداری از دقتر رئیس جمهور که قدرت بیشتری نداره چرا باید انجا از برگه های ساده استفاده شود ولی در شهر گراش هر برگه ای بهع قیمت ۶۰ تومان چاپ شود
  ………………………………….

 3. 0

  امیدوار هستم امام جمعه محترم در نماز جمعه نسبت به اینگونه ریخت و پاش ها تذکر ایراد بفرمایند. البته اگر توجه به این مساله داشتند

 4. 0

  ازرئیس شورای شهر گراش و مسئولین پیگیری در زمان بخشداری متشکریم

 5. 0

  نکنه آقای فرماندار بگه طرح این جاده هم کار خودشه

 6. 0

  اینجا جاش نیس بگم ولی میگم. اقای فرماندار اگه شما ۳تاماشین شخصی داشتین همین جور ۲۴ ساعته زیر افتاب نگهشون میداشتین یا لااقل یه سایه بونی براشون درس میکردی .این از اموال بیت الماله فردا شما میری صاحبش یه نفر دیگس.

نظر -49 - 0 از 6اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه