زمین های گراش در لار به مزایده رفت…!

گراش من: بنا به درج آگهی روزنامه خبر جنوب در تاریخ یک شنبه ۲۴ مهرماه صفحه ۲۵ شماره ۸۸۲۹ – ۱۱۱ قطعه زمین از پلاک ۲/۱۴۰۱۵در شهرستان گراش با کاربری مسکونی به فروش می رسد.

بنا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گراش من به نقل از روابط عمومی اداره کل مسکن و شهرسازی استان فارس، این اداره کل در نظر دارد قطعات زمینی در پلاک ۲/۱۴۰۱۵ شهرستان گراش را از طریق مزایده از تاریخ ۲۴/۷/۹۰ لغایت ۷/۸/۹۰ به فروش برساند.

بر اساس آگهی درج شده در روزنامه خبرجنوب متقاضیان می توانند به حوزه معاونت املاک و حقوقی اداره کل و یا اداره مسکن و شهرسازی لارستان مراجعه نمایند و نسبت به تکمیل فرم اقدام و آن را به انضمام رسید نقدی سپرده به مبلغ ۵ درصد بهای پایه واریزی به حساب سیبا به شماره ۲۱۷۳۶۳۳۰۲۱۰۰۰ نزد بانک ملی به نام سازمان ملی زمین و مسکن به نحوی سپرده مذکور ارسال نمایند.

رویدادشهر: حال سوال اینجاست، مگر شهرستان گراش اداره مسکن و شهرسازی ندارد که مردم باید برای خرید به مسکن و شهرسازی لار مراجعه کنند؟

مسئولین شفاف سازی کنند وقتی امام جمعه گراش در خطبه های نماز جمعه می گوید اسقلال ادارات برای مردم روشن نشد است، باید مسئولین مرتبط پیگیر باشند. مردم به تابلو زدن ادارات نیاز ندارند بلکه خواهان استقلال ادارات هستند.

اگر واقعا اداراتی که تابلو (اداره) را نصب کرده اند، مستقل هستند، شفاف سازی کنند.

مخابرات گراش نیز از اولین اداراتی بود که تابلو خود را سریعا عوض کرد و «اداره مخابرات شهرستان گراش» را نصب کرد، اما با گذشت بیش از یکسال از این موضوع، هنوز در قبوض تلفن نوشته شده است: شهرستان شما لارستان! اگر واقعا این ادارات مستقل شده اند، پس این شواهد چیست؟

مردم در ابهام اند، احساس میشود حقایق گفته نمیشود.

منتظر پاسخ مسئولین هستیم./

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در سه شنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱:۴۷ ق.ظ

۶ نظر

نظر -49 - 0 از 6اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  وقتی آقایان به دفتر امام جمعه لشکر کشی می کنند و برخی افراد که منافع خود را در خطر می بینند باید شفاف سازی کنند.اداراه ی مانند راه و ترابری هم استقلال ندارد و تنها نمایندگی است. اگر اینجا جهاد کشاورزی راه اندازی شده است چرا پرونده های زمین کوند و تنگ لاغر که ۴۷۰ هکتار زمین در پشت پلیس راه است به گراش باز نگشته است. البته آقایان به دخالت در مسائل کوچک مانند طرح گلزار شهدا را برای خود کار می دانند. چرا باید مسائل ریز و حاشیه ای مارا از کار های بزرگ دور کند. سئوالات و مشکلات بیشتر هم است که مسئولین از جمله امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر گراش باید پاسخ گو باشند. برای محدوده قبلا هم عرض کرده بودیم. محدوده شهرستان باید فرماندار دنبال کند نه شورای شهر زیرا که شورا تنها متصدی محدوده شهر است نه شهرستان. این دو با هم فرق دارند. برخی که به دنبال امتیاز گیزی از جمله زمین ده هکتاری در دشت بالای گراش، و امتیازات دولتی ….. هستند و امروز لشکر کشی میکنند باید جواب گوی مردم انقلابی گراش باشند. اسناد و مدارک موجود در روز های آینده پاسخ گوی سوالات مردم خواهد بود

 2. 0

  masoolin ma kolan bi orzehan nemishe karish kard…vaghean vasashoon mota”sefam

 3. 0

  قضیه محدوده بسیار مهم است. و فرماندار باید پیگیر آن باشد. علی اصغر حسنی نماینده سه شهرستان است نمیتواند تمام وقت خود را برای رفع مشکلات شهر گراش بگذارد پس از این رو می طلبد مسولین شهرستان برای پرسش های مردم حرف های قانع کننده داشته باشند. فرماندار چند ماه است که میگوید در باره محدوده پیگیری می کنیم خوب پیشرفت کار شما چیست؟ تا چه اندازه پیشرفت کردید. ما که می دانیم اگر محدوده تا حالا تعیین نشده است تا مدت باقی مانده با انتخابات هم تعیین نمیشود. آقای فرماندار باید قبول کنند که فرصت سوزی کردند و یه مشت صحبت های بی اساس را تحویل مردم دادند. مساله محدوده برای هر دو شهر لار و گراش مهمه پس در وقت انتخابات چون مساله بحث برانگیزه هیچ کس ورود پیدا نمیکند

 4. 0

  ۲۰ هکتار ۲۰ هکتار طرف با یه طرف داری، زمین ها دشت بالا را برای ساخت گاو داری تصرف می کند

 5. 0

  به مسئولین توصیه میکنیم حقایق را برای مردم روشن کنند تا دوباره شاهد حوادثی مانند آبان ماه سال گذشته نباشیم…

 6. 0

  اصلاحیه این آگهی در صفحه ۳۵روزنامه خبر جنوب در تاریخ بیست و هشتم مهر ماه چاپ شده است

نظر -49 - 0 از 6اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه