فرماندار گراش: وحدت و همدلی عامل توسعه و پیشرفت، تفرقه و نفاق عامل هلاکت و عقب ماندگی

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان گراش، فرماندار شهرستان گراش خواستار پرهیز از بروز تفرقه، اختلاف نظرها و ایجاد شکاف میان مسوولان شد.

مسعود خواست خدایی در جلسه ای با حضور امیری مدیر کل راه و ترابری که به منظور بررسی مشکلات راه های مواصلاتی شهرستان گراش و جنوب فارس برگزار شد، خواستار رسیدگی بیشتر این اداره کل در انجام پروژه های راه سازی و عمرانی شهرستان گراش شد.

وی با توجه به وضعیت نامطلوب راه های مواصلاتی جنوب فارس که عمدتا گذرگاه های اصلی شمال به جنوب کشور را تشکیل می دهند از مدیر کل راه و ترابری خواست تا با جدیت و تلاش مضاعف به این مهم رسیدگی شود.

فرماندار شهرستان گراش وحدت و همدلی مردم و مسوولین را عامل توسعه و پیشرفت و بروز تفرقه و نفاق را عامل عقب ماندگی منطقه و نارضایتی مردم عنوان کرد و از همکاری صمیمانه این اداره کل با فرمانداری و اداره راه و ترابری شهرستان گراش در اجرای پروژه های راه سازی این شهرستان تقدیر نمود.

اختصاص دو دستگاه ماشین آلات راه سازی جهت تکمیل و تسریع در پروژه جاده گراش- اوز، تکمیل محور گراش – لار، اجرای پروژه جاده چک چک و تامین نیروی انسانی، خودرو و امکانات مورد نیاز جهت اداره راه و ترابری گراش از دیگر مصوبات جلسه فوق بود.

نوشته شده توسط mehman در سه شنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۰۴ ب.ظ

۳ نظر

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  چ قدر دیده تنگ هستید ومغرور که حتی حاضرنیستید که نام لارستان راپس ازاداره کل بیان کنید مطمئن باشیداین کینه ها ودیده تنگیهاازیاد مسوولین اداره کل راه وترابری وهمچنین ازنظرمردم پنهان نخواهد ماند ودرموقع خود تلافی خواهدشد!

  1. 0

   جناب همشهری دیده باز : باید به عرض برسانیم ۳۰ سال دیده تنگی لاری ها نسبت به بخش های تابعه را کجا باید بنویسیم ؟

 2. 0

  آِا منظور ازپروژه جاده گراش -اوز وگراش لار منظور همون ساخت بلوار ها تاقبل از نیروگاه برق وآبشاراندیشه می باشد یااینکه چیز دیگریست؟

 3. 0

  قابل توجه همشهری: ما از همشهری هایی که این چنین عقیده ای دارند متنفریم. من هم با نظر شهرستانی ۱۰۰ درصد موافقم.

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه