فرماندار گراش خواستار تسریع در اجرای پروژه بزرگ مسکن مهر شهرستان گراش شد.

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان گراش، فرماندار گراش در دیدار مسوولین سازمان مسکن و شهرسازی فارس و تعاونی های مسکن مهر گراش خواستار تسریع در اجرا و آماده سازی پروژه بزرگ مسکن مهر این شهرستان شد.

مسعود خواست خدایی پیگیری و به نتیجه رساندن طرح‌های مسکن مهر را حاصل همکاری و تلاش همه مسوولین و دستگاه‌های اجرایی دانست و افزود،‌ نباید این طرح بزرگ و ملی را تنها متعلق به نهاد یا اداره خاصی دانست.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف مدیران و مسئولان تعاونی های مسکن مهر شهرستان گراش تحقق اهداف دولت و نهایی کردن پروژه مسکن مهر در موعد مقرر خواهد بود، به گونه‌ای که همه متقاضیان اصلی که در مسکن مهر ثبت‌نام کرده‌اند، صاحب منزل مسکونی شوند.
فرماندار شهرستان گراش افزود: مسئولان امر و دست‌اندرکاران پروژه مسکن مهر باید بر سرعت بخشیدن به کارها و تحویل به هنگام واحدهای مسکونی به مردم اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و تمام فعالیت‌ها، برنامه‌ها و عملیات اجرایی دستگاه‌ها باید بر اساس زمان تعیین شده طراحی شود تا این پروژه در زمان مقرر به پایان برسد.

روشن شدن وضعیت اعضای مازاد تعاونی ها و پیگیری هیئت مدیره مسکن مهر به منظور خرید زمین جهت ساخت واحدهای جدید، پیگیری ساخت مسجد شهرک و تامین اعتبار از سوی مسکن و شهرسازی استان، اتمام عملیات اجرایی آبرسانی به شهرک تا پایان مهر ماه،‌ و تحویل پروانه های ساختمانی واحدهای مذکور از دیگر مصوبات جلسه فوق بود.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در سه شنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۱۲ ب.ظ

دیدگاه