دیدار مسئولین ورزش شهرستان با امام جمعه، فرماندار و شهردار گراش

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش، اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش به همراه رؤسای هیئت های ورزشی  به صورت جداگانه با حجت الاسلام حلاجی امام جمعه، مهندس قائدی شهردار و مهندس خواست خدایی فرماندارگراش دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست اکبری ضمن تقدیر و تشکر از حسن توجه مسئولین شهرستان به ورزش و قدردانی از تلاش دست اندرکاران ورزش گراش گفت: روسای هیئت های ورزشی بدون هیچگونه چشم داشت آنچه در توان دارند در جهت رشد و توسعه ورزش شهرستان به کار گرفته اند.

وی با ابراز رضایت از نتایج درخشان ورزشکاران در شش ماهه اول سال افزود: انشاا… سعی خواهیم کرد که در شش ماهه دوم سال کارنامه درخشان تری داشته باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان گراش کمبود اعتبارات و عدم گرایش خیرین به سرمایه گذاری در ورزش را از جمله مشکلات پیش رو برشمرد و افزود عزم و همت همگان می طلبد که در جهت اشاعه و ترویج ورزش همگانی و قهرمانی تلاش نمائیم.

حجت الاسلام حلاجی امام جمعه گراش در این دیدار ضمن تبریک بمناسبت هفته تبیت بدنی و ورزش از حضور در جمع ورزشکاران ابراز خرسندی کرد و افزود: ورزش ابزاری است مهم در جهت صدور انقلاب و ارزشهای اسلامی به کشورهای جهان که ورزشکاران نباید از این امر مهم غافل بمانند.

حجت الاسلام حلاجی اظهار داشت: ورزش گراش به حمدا… با تلاش عزیزان فعال در این زمینه، چه در زمانیکه بخش بودیم و چه اکنون از جایگاه ویژه ای در سطح استان برخوردار بوده، خوشبختانه خوب و امیدوار کننده است.

مهندس قائدی شهردار گراش نیز در این دیدار تصریح نمود که مسئولین بایستی نگاه ویژه ای به ورزش داشته باشند و قطعاً شهرداری نیز در این راه  از هیچ مساعدتی دریغ نخواهد کرد.

مهندس خواست خدایی فرماندار گراش نیز ضمن تبریک ارتقاء سازمان تربیت بدنی به وزارت ورزش و جوانان و گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش اظهار داشت یکی از وظایف مهم رؤسای هیئت های ورزشی شناسایی و معرفی استعدادهای موجود در ورزش است.

فرماندار گراش همچنین بر ضرورت توجه به ورزش قهرمانی و بسط و توسعه ورزش همگانی تأکید و برای همه خدمتگزاران ورزش آرزوی موفقیت نمود.

انتهای خبر./

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در پنج شنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۴۲ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  استقرار ادارات و ارگان های دولتی در شهرستان گراش یک امر ضروری و خواسته تمام مردم است. و امروز همکاری مردم با در اختیار گذاشتن خانه های مسکونی خود جهت استقرار ادارات ضرورت دارد مسئولین در این امر شفاف سازی کنند و همکاری همه جانبه مردم لزوم پاسخگویی مسئولین را دوچندان می کند.
  اراداتی مانند: راه و ترابری، مسکن و شهرسازی، بنیاد مسکن ، گاز و بازرگانی از روی شواهد و کد سازمانی به نظر می رسد نمایندگی باشند.
  اداراتی مانند، دادگستری، ثبت اسناد، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز تنها تابلو دارند و از استقرار آنها خبری نیست
  اداراتی مانند: صنایع و معادن، کار و امور اجتماعی، ابفا شهری، امور عشایر، تعاون روستایی و میراث فرهنگی هم که خبری ازش نیست.
  در شهرستان گراش اداراتی مانند: اموزش و پرورش،ابفا، برق، بهزیستی، پست تربیت بدنی و منابع طبیعی با توجه به ارتقا، بخش گراش به شهرستان این ادارات ذکر شده نیز ارتقا پیدا کردند که متاسفانه برخی از این ادارات تنها تابلو نصب شده و از نظر تجهیزات و نیرو مشکل دارند
  مقدمه گفته شد که یاداوری کنم بعضی از مسئولین در گزارش کار های خودشان مطرح میکنند که ما بیش از ۳۵ اداره در گراش مستقر کردیم و ان هم ظرف مدت یک سال، گفته می شود ۲۴ اداره در گراش استقرار داشته که با ارتقا گراش به شهرستان برخی از آن ها از نمایندگی به اداره تبدیل شده اند که متاسفانه نداشتن چارت سازمانی و تکمیل پرسنل در ادارات مشکلات مردم را رفع نکرده است. و چیزی حدود ۴ اداره که آقای فرماندار مطرح می کنند نمایندگی هستند و تعدادی از ادارات هم تنها تابلو آنها نصب شده است مانند ثبت اسناد و ارشاد ….. حالا چگونه است که امار ما سر از ۳۵ اداره در می آورد تنها خدا می داند . البته از زحماتی که کشیده شده برای اداراتی مانند ابفای روستایی، بنیاد شهید ، شبکه بهداشت و جهاد کشاورزی هم تشکر میکنیم.
  گزارش دهندگان این آمار پیش خود فکر می کنند که گراش هیچ چی نداشته و در زمان آن ها این شرایط فراهم شده است. اما در واقع این چنین نیست مثل داریم که می گوید اگر ۱۰۰ آمد ۹۰ هم پیش ماست . شهرستانی خود به خود یک سری ادارات را با خود می آورد اما اخذ تشکیلات اداری و سازمانی مهم است که ما نداریم
  در این زمینه اگه آقای فرماندار پاسخ گو باشند در نماز جمعه خوب است

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه