دکتر حسنی: استان «فارس جنوبی» تشکیل شود

علی اصغر حسنی نماینده مردم شریف گراش، خنج و لار در مجلس شورای اسلامی از ارتقاء بخش اوز به شهرستان خبر داد و گفت: تشکیل استان فارس جنوبی در آینده نزدیک ضروری است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، علی اصغر حسنی اظهار داشت: انقلاب اسلامی همواره در راستای برطرف کردن محرومیت و کاستی ها در تلاش بوده است و امروز پیگیری ارتقای بخش اوز به شهرستان در همین راستا صورت میگیرد و امیدوار هستیم مردم این بخش به آرزوی دیرینه خود برسند.

وی افزود: ارتقای سیاسی بخش اوز، بیرم و جویم بنارویه با همکاری مردم و مسئولان امکان پذیر است و برای توسعه، رشد و ارتقای سطح خدمات رسانی به مردم فهیم منطقه جنوب این استان، تشکیل فارس جنوبی در آینده ای نزدیک ضروری است.

علی اصغر حسنی همچنین بیان داشت: بخش های جویم بنارویه، اوز و بیرم از جمله بخش های با سابقه بیش از ۶۰ و ۷۰ ساله هستند که در محرومیت قرار گرفته اند و تنها راه محرومیت زدایی از منطقه جنوب استان فارس با ارتقای سیاسی این مناطق امکان پذیر است و ما همواره تلاش کردیم تا مردم در سایه عدالت بتوانند از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران استفاده کنند.

وی خاطر نشان کرد: استقرار ادارات در این بخش ها از جمله پیگیری های بود که در سه سال گذشته انجام گرفت و در حال حاضر زیر ساخت های مورد نیاز در این بخش ها برای ارتقا به شهرستان آماده است./

برگرفته شده از روزنامه خبر جنوب/۲۸ مهرماه/بخش مجلس شورای اسلامی/صفحه ۱۰

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در شنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۴۷ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    این دو جمله را ببین که نوشتی:
    ۱- علی اصغر حسنی نماینده مردم شریف گراش، خنج و لار…
    ۲- به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم لارستان، خنج و گراش…
    کدوم درسته؟

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه