مسئولین حق ندارند با کم کاری به دین ضربه بزنند.

گراش من: خطیب موقت نماز جمعه گراش با تاکید بر خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر به مردم گفت: مسئولین با کم کاری و بی توجهی به دین ضربه نزنند.

نماز عبادی و سیاسی جمعه این هفته شهرستان گراش به امامت حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی امام جمعه موقت در محل حسینیه اعظم  و با حضور گسترده و باشکوه  مردم مومن و انقلابی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی امام جمعه موقت گراش ضمن دعوت مردم به تقوای الهی و پرهیز از گناه اظهار داشت: اساسی ترین نقطه زندگی انسان داشتن تقوای الهی است.

وی افزود: تلاش و کوشش برای رسیدن به هدف مهم است و داشتن تقوا، انسان را به کمال و تعالی می رساند.

وی با اشاره به تربیت فرزندان تصریح کرد: انسان در تربیت کودکان باید پایبندی از دنیاه را کنار بگذارد و استقلال سالم  و آزادگی را در کودکان به وجود بیاورد.

اسماعیلی افزود: برای انجام امور فرهنگی کلمه (من) نمیتواند کار ها را به نتیجه و به هدف برساند و نباید در انجام کار های فرهنگی به دنبال (من ) باشیم.

خطیب موقت نماز جمعه گراش در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با تاکید بر خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر به مردم گفت: مسئولین با کم کاری و بی توجهی به دین ضربه نزنند.

وی افزود: مسئولین باید به تکلیف و شعار های خود عمل کنند و با عملکرد خود در جهت بررسی مسائل و مشکلات مردم، دین ناب اسلام را معنا بخشند.

امام جمعه موقت گراش خاطر نشان ساخت: مسئولین باید در خدمات رسانی به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند و خدمت بی منت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی با اشاره به سفر رهبر معظم انقلاب به استان کرمانشاه و استقبال پرشور مردم از مقام معظم رهبری افزود: رهبری همواره در کنار مردم حضور داشتند و خواسته ایشان از مسئولین، رسیدگی به مشکلات و خدمت خالصانه به مردم است.

اسماعیلی با ابراز خرسندی و تبریک به مسلمانان جهان خاطر نشان ساخت: پایان عمر دیکتاتوری قذافی، انقلاب مسلمانان را به سمت پیروزی سوق می دهد.

وی افزود: غربی ها باید باور های اسلام را قبول کنند و اعتقاد مسلمانان این است که تنها اسلام پاسخ گو نیاز های مردم است.

وی با اشاره به اهمیت سرشماری نفوس و مسکن امسال اظهار داشت: برای برنامه ریزی بهتر نیازمند داشتن آمار واطلاعات دقیق هستیم.

وی گفت: سرشماری از ۲ آبان بمدت ۲۰روز اجرا می شود و همکاری مردم با ماموران سرشماری دراجرای این طرح مهم بسیار حائز اهمیت است.

نوشته شده توسط mehman در شنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱:۰۸ ب.ظ

۲ نظر

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    یک سال و نیم از افتتاح فرمانداری گراش می گذرد. فرماندار گراش چند بار در نماز جمعه حضور پیدا کرده است؟ چند بار برنامه های خود را برای مردم در نماز جمعه تشریع نموده است؟ مگر نه این است که رکن دیگر ایجاد نماز جمعه منزلت سیاسی ان است. مسئولین گراش کدام یک در نماز جمعه برای اقامه نماز در جمع مردم حضور پیدا می کنند. چند باری مسئول منابع طبیعی، بازرگانی، برق، نیروی انتظامی، سازمان تبلیغات، هلال احمر و آموزش و پرورش دیده شده اند اما مگر مسئولین این شهرستان تنها همین ها هستند. جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت، بنیاد مسکن، راه و ترابری ………………کجا تشریف دارند. مدیرانی که توسط فرماندار محترم به عنوان مدیران نمونه مطرح شدند باید بیشتر حوصله کنند و در چنین مراسم حضور به هم رسانند. حالا برنامه ستاد نماز جمعه هیچ کدام یک از این مسئولین در مراسم دیگری شرکت دارند؟ مثلا همین ورزش پیاده روی همگانی که روز جمعه برگزارشد (رهبر معظم انقلاب روی این ورزش و ترویج ان تاکید دارن ) کدام یک از مسئولین حضور داشتند؟ حضور مسئولین در بین مردم مهم و ضروری است اگر این گونه نبود که رهبری روی آن تاکید نداشت. بلکه حضور برخی از مسئولین در مراسم های مختلف ضروری است. چرا برخی از مسئولین بی توجه هستند؟

  2. 0

    مطلب فوق در وبلاگ تربیت بدنی گراش نوشته شده بود

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه