بازدید معاونت برنامه ریزی استانداری فارس از مجموعه ورزشی نیمه تمام محبی گراش

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، دکتر زمانیان معاونت برنامه ریزی استانداری فارس به همراه جمعی از مدیران شهرستان، از مجموعه ورزشی نیمه تمام دکتر محبی بازدید نمودند.

در این بازدید اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن خوش آمدگویی و خیرمقدم، به تشریح چگونگی روند ساخت پروژه پرداخت و گفت: کلنگ این مجموعه در سال ۱۳۷۸ با حضور بانی خیر و هاشمی طبا رئیس وقت سازمان تربیت بدنی به زمین زده شد و سالن مجموعه که یکی از بزرگترین سالن های ورزشی جنوب کشور محسوب می شود با ۵۰% پیشرفت فیزیکی و صرف هشت میلیارد ریال در سال ۱۳۸۸ از طرف بانی خیر رسماً به سازمان تربیت بدنی وقت واگذار تا نسبت به تکمیل و تجهیز آن اقدام گردد.

رئیس اداره ورزش و جوانان گراش افزود: متأسفانه پس از گذشت سه سال هنوز اقدامی در جهت تکمیل پروژه انجام نگرفته و این امر نه تنها موجب دلسردی بانی خیر و سایر نیکوکاران محلی به منظور سرمایه گذاری در ورزش شده، بلکه گذشت زمان باعث فرسودگی اسکلت ساختمان و تخریب سقف سالن گردیده است.

دکتر زمانیان ضمن تأکید بر ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام این شهرستان گفت: انشاا… سعی خواهیم کرد که این موضوع از طریق اداره کل ورزش و جوانان استان بررسی و پیگیری نمائیم.

انتهای خبر./

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در یکشنبه, ۰۱ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۳۸ ب.ظ

دیدگاه