برگزاری نخستین انتخابات نظام مهندسی ساختمان در شهرستان گراش

به گزارش خبرگزاری فارس از گراش، نخستین دوره انتخابات هیئت رئیسه دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس در شهرستان گراش بعد از ظهر امروز با حضور نمایندگان اداره کل مسکن و شهرسازی فارس، نمایندگان سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس و اعضای هیئت اجرایی انتخابات برگزار شد.
مهرداد راستی عضو نظام مهندس و کنترل ساختمان استان فارس در حاشیه این انتخابات در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گراش اظهار داشت: این انتخابات در راستای اهداف عالیه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و به منظور ارتقای کیفیت ساخت و ساز و ارائه خدمات مهندسی بهتر و شایسته‌تر به مردم این شهرستان صورت می‌پذیرد.
وی افزود: پس از استقرار هیئت رئیسه دفتر نمایندگی و تاسیس آن در این شهرستان ارائه خدمات فنی و مهندسی از طریق این دفتر به عموم مردم صورت می‌گیرد.
راستی افزود: در تمام شهرستان‌هایی که تاکنون در سطح این استان، دفتر نمایندگی نظام مهندسی در آنها تاسیس شده است ضمن ارائه خدمات بهتر به شهروندان شاهد افزایش استحکام بناها و ارتقای کیفیت ساخت و ساز بوده‌ایم.
راستی اضافه کرد: امیدواریم در این دفتر که شانزدهمین دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی در شهرستان‌ها است نیز با تلاش اعضای هیئت رئیسه و حضور فعال مهندسان عضو دفتر و حمایت تمام‌جانبه مسئولان به ویژه فرمانداری، شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر گراش بتوانند خدمات ارزنده و شایسته‌ای را به مردم این شهرستان ارائه کرده و موجب رضایت‌مندی عموم را فراهم کنند.
به گزارش فارس، برگزاری این انتخابات از ساعت ۹ صبح امروز پنج شنبه آغاز و در ساعت ۱۵ به پایان رسید.
تعداد اعضای این دفتر نمایندگی بر اساس لیست‌های ارسالی توسط هیئت اجرایی انتخابات و تاییدیه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس، ۶۰ نفر هستند که واجد شرایط برای شرکت در این انتخابات بوده‌اند.
این افراد با ارائه کارت عضویت معتبر و یا کارت ملی در انتخابات شرکت کردند و به نامزدهای مورد نظر خود رای دادند.
بر اساس نظام‌نامه دفاتر نمایندگی نظام مهندسی از بین ۱۲ نفر نامزد انتخابات سه نفر به عنوان عضو اصلی هیئت رئیسه و دو نفر به عنوان جایگزین انتخاب شدند.
در این انتخابات، مهندس حمیدرضا هنرور، مهندس مسعود عبدالهی و مهندس سعید فرهادی به عنوان اعضای اصلی هیئت رئیسه و مهندس احمد فرجی و مهندس علی عظیمی نیز به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.
انتهای پیام/

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در پنج شنبه, ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۸:۰۷ ب.ظ

۲ نظر

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    با سلام خدمت برادر بزرگوارم مهندس حمید رضا هنرور
    مایه بسی خرسندی ومباهات است که شما به عنوان نفر اول انتخاب شدید من بعنوان برادر کوچکت افتخار می کنم ، از اینجا به دوست عزیز وگرامی مهندس مسعود عبدالهی تبریک می گویم. به امید موفقیت روز افزون شما و تمامی دوستانتان در تمامی مراحل زندگی، پایدار باشید.

  2. 0

    جناب آقای مهندس حمیدرضا هنرور
    انتخاب شما به عنوان ریاست دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان شهرستان گراش تبریک عرض مینمایم .

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه