حسنی: لارستان، خنج و گراش جای مسئولان پشت میزنشین و بی‌توجه به مشکلات مردم نیست.

خبرگزاری فارس: نماینده مردم شهرستان‌های لارستان، گراش و خنج در خانه ملت گفت: بی‌توجهی برخی مسئولان باعث عقب‌افتادگی روستاهای فارس شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، علی اصغر حسنی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران به دلایل توسعه نیافتگی روستاها و نقاط محروم در استان فارس اشاره کرد و اظهار داشت: برای رفع محرومیت و زدودن چهره فقر از روستاهای فارس نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و مدون هستیم و مسئولان این استان باید برای اجرایی شدن هر چه بیشتر مصوبات سفرهای هیئت دولت به فارس تلاش کنند.
نایب رئیس مجمع نمایندگان فارس، با اشاره به عملکرد دولت در بخش روستایی بیان داشت: تلاش در مسیر محرومیت‌زدایی از روستاها ضرورت دارد و نگاه محرومیت‌زدایی مسئولان باید با برداشتن گام‌های بزرگی در روستاها همراه باشد.
وی تصریح کرد: حمایت از محرومان و توانمندسازی آنان باید به یکی از وظایف جدی تمام دستگاه‌های اجرایی تبدیل شود و به موازات دیگر برنامه و پروژه‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و عمرانی به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد.
حسنی با اشاره به کم‌کاری برخی از دستگاه‌های دولتی در روستاها افزود: بر خلاف تاکیدات رهبر معظم انقلاب و دولت مبنی بر حضور تمام دستگاه‌ها در روستاها و رفع محرومیت،برخی دستگاه‌های دولتی نسبت به اجرای مصوبات بی‌توجه هستند و پروژه‌های خود را نیمه‌تمام رها کرده‌اند و این بی‌توجهی باعث عقب افتادگی روستاهای این استان شده است.
این نماینده مجلس با انتقاد از برخی بی‌توجهی‌ها ابراز داشت: استان فارس، یکی از استان‌های پهناور ایران اسلامی به شمار می‌رود که گستردگی آن با ۲۹ شهرستان گاهی باعث می‌شود تا مشکلات برخی از مردم پنهان بماند که امیدواریم با حضور استاندار انقلابی، مشکلات مردم کاهش یابد.
وی افزود: تیم مدیریتی استاندار فارس از افراد ارزشی و با تجربه تشکیل شده است که در این راستا می‌طلبد مردم در راستای پیشبرد اهداف نظام با مسئولان همکاری داشته باشند.
حسنی اضافه کرد: لارستان، خنج و گراش جای مسئولان پشت میزنشین و بی‌توجه به مسائل و مشکلات مردم نیست و اگر مسئولی در وظیفه خود کوتاهی کند به طور قطع آن را به مردم معرفی می‌کنیم.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در پنج شنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۱۸ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    اقای خودکامه
    ایا صحت دارد جواد خدادادی از گراش داره کاندید می شه
    لطفا اگه خبری هست برای غربت نشینان هم اطلاع رسانی فرمایید

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه