جازک رفت، امین نظام پور به عنوان بخشدار جدید ارد معرفی شد.

صادقی، مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری فارس: مسوولیت در جمهوری اسلامی به عنوان امانت است.

مراسم تودیع و معارفه بخشدار ارد در شهرستان گراش با حضور صادقی مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری، فرماندار، اعضای شورای اداری و جمعی از مردم بخش ارد برگزار گردید.

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان گراش در این مراسم که عصر دیروز و در محل بخشداری ارد برگزار شد مسعود خواست خدایی فرماندار گراش ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بخشداری ارد از بدو استقرار، تلاش و پیگیری های مستمر مردم و همکاری آنها با بخشداری را قابل تقدیر خواند و افزود: پس از استقرار بخشداری در این بخش با همکاری مردم و ادارات شهرستان گراش اقدامات خوبی در زمینه توسعه و پیشرفت و همچنین رفع مشکلات و نیازهای اساسی مردم ارد انجام گرفته که از جمله به استقرار نمایندگی ادارات مختلف می توان اشاره کرد.

وی تصریح کرد، تودیع به منزله برکناری و یا عدم توانایی فرد نیست, بلکه باعث ارتقا و پیشرفت مدیر و استفاده از تجربیات و توانایی های او در مسوولیت های دیگر است.

در ادامه صادقی مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری فارس خاطر نشان کرد، مسوولیت در جمهوری اسلامی به عنوان ریاست نیست بلکه امانت محسوب می شود و هر مسوول در روز معارفه باید با برنامه ریزی دقیق و اصولی در انجام وظایف خود همانند یک امانت دار خوب رفتار کند تا هنگام واگذاری مسوولیت خود در پیشگاه خداوند و مردم شرمنده و سرافکنده نباشد.

وی با اشاره به موقعیت خاص جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان تصریح کرد، امروز و به واسطه خون شهدا و پیشرفت های اساسی و چشمگیر در زمینه های مختلف ایران اسلامی مورد توجه تمام دولت های جهان قرار گرفته است و این همان آرمان بزرگ انقلاب است که توسط امام راحل عظیم الشان (ره) ترسیم شد و ما شاهد به بار نشستن آن هستیم.

صادقی ۹دی را یک واقعه تاریخی خواند و افزود، نهم دی ماه ۸۸ یک روز تاریخی برای ملت بزرگ ایران بود که در آن روز طومار استکبار به دست ملت ایران پیچیده شد.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری فارس همچنین انتخابات پیش رو را که اولین انتخابات پس از فتنه ۸۸ و انقلاب اقتصادی است را یک انتخابات مهم و حساس خواند و تصریح کرد، دشمن به این انتخابات امید بسته و مردم و مسوولین باید با حضور حداکثری در پای صندوق های رای و همچنین رعایت قانون و قانون مداری موجب یاس دشمنان و مستکبرین شوند.

صادقی مدیر کل امور سیاسی و انتخابات استانداری فارس ضمن تقدیر از عملکرد محسن جازک بخشدار سابق، از نظام پور بخشداری جدید خواست تا با محوریت امام جمعه ارد و با همکاری و همدلی با مردم و معتمدین این بخش منشا خیر و برکت و زمینه ساز پیشرفت و آبادانی این خطه محروم باشند.

در پایان این مراسم، طی حکمی از سوی حسین صادق عابدین استاندار فارس، امین نظام پور به عنوان بخشدار جدید ارد معرفی و از زحمات محسن جازک بعنوان بخشدار سابق قدردانی شد.

انتهای خبر./

نوشته شده توسط mehman در دوشنبه, ۰۵ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۱۴ ق.ظ

۶ نظر

نظر -49 - 0 از 6اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  چرا یک بخشدار باید برای ۶ ماه انتخاب شود و دوباره تغییر کند؟ عدم انتخاب درست و یا سلیقه ای عمل کردن باعث می شود یک بخش نو پا مانند ارد دچار ضربه شود. چرا فرمانداری گراش بخشدار مرکزی و معاون ندارد. چنتا فرمانداری در استان فارس سراغ دارید که اینچنین رها شده باشد. فرماندار این شهرستان اگر تنها کوچکترین تلاشی در این رابطه داشتند قطعا جواب می گیرفتند اما گذشت از این مسائل ایشان وجود معاون را برای خود ضررمی دانند. و دوست ندارند معاون داشته باشند. حالا چوب این گونه تفکر باید مردم گراش بخرند چرا؟ بنظر می رسد فرماندار گراش برای یک بار هم که شده باید جلسه پرسش و پاسخ طرح کند تا اگر از دیدگاه های مردم اطلاع ندارد بشنود و آگاه شود. ایشان طرحهای کلان شهر که هیچی حتی طرح های که خودشان دنبال می کردند نیز بی نتیجه و بی حاصل مانده است. چرا؟ به ایشان و چند نفر اندک از طرفدارانش عرض میکنم طرح کلان شما در مدت تصدی گریتان برفرمانداری گراش چه بوده است؟ چه کاری تا به حال به ثمر رسیده است؟ در دیدگاهای بعدی خود سوالات را مطرح می کنم این سوالات طی نامه ای به دست امام جمعه گراش، نماینده مجلس، شورای شهر، روحانیت شهر و برخی از معتمدین رسیده است و با کسب اجازه این سئوالات را در فضای مجازی منتشر می کنم  

 2. 0

  شنیده می شود هیات اجرایی انتخابات شهر لار معرفی شدند. این اعضا که با حضور ۳۰ نفری در فرمانداری لار تشکیل جلسه دادند معرفی شدند. خبر گزاری فارس در خبر خود اورده است که با حضور معتمدان شهرستان لار، خنج و گراش، اعضای هیات اجرایی در شهر لار انتخاب شدند.
  سوال اول : چه کسانی از شهر گراش در این جلسه حضور داشتند ؟
  سوال دوم تعداد دعوت شدگان به این جلسه چند نفر بودند ؟
  سوال سوم : چه کسی معتمدین مردم گراش را برای شرکت در جلسه معرفی کرده است.
  الف: تعداد اعضای شرکت کننده در این جلسه ۳۵ نفر بودند که دو نفر انها از گراش ، یک نفر از عمادده و یک نفر از خنج بوده است و ما بقی از شهر لار بوده اند حالا نظر شما را جلب میکنم به تعداد دعوت شدگان دو نفر از گراش آقایان ……و…… یک نفر خنج امام جمعه این شهرستان بود و یک نفر عمادده که از توابعه لارستان است هم امام جمعه عمادده بوده است . امام جمعه خنج که در این جلسه شرکت نمیکند. در پایان این جلسه ۷ نفر لاری به عنوان اعضای اجرایی انتخابات معرفی می شوند بدون حضور یک خنجی و یا یک گراشی ؟
  حالا این چه عدالتی است نمیدانم اما چرا دو نفر گراشی در این جلسه حضور پیدا کردند ؟ (با وجود این بی عدالتی ) که لاری ها در اخبار خودشان از حضور معتمدان گراش در جلسه خبر داده اند ) دوم فرمانداری هیچ اعتراضی نداشته است ؟ شورای شهر چی ؟ سکوت ما یعنی پذیرش همه بی عدالتی ها

 3. 0

  چرا کارمند فرمانداری گراش به همراه اعضای شورای اسلامی شهر لار به خانه آقا مجتبی می روند ؟ چه جلسه ای دارند ؟ عکس های ان در سایت صحبت نو لار منتشر شده است. فرماندار گراش می داند کارمندان غیر بومیش چه کار می کنند ؟

 4. 0

  بنظر من این ضعف مسئولین ما است که نفهمند کارمندانشان چه کار می کنند و در چه جلساتی حضور و شرکت می کنند

 5. 0

  چراسایت رویداد شهر دراین ایام خالی ازتحلیل می باشد ازاهل قلم بخواهید درباره گراش واوضاع انتخاباتی وشرایط آن تحلیل های خود را درسایت بنویسن تامبادا کرسی حساس ومهم نمایندگی مجلس راواگذارکنیم

 6. 0

  مسعود جان فرماندار که غیربومی باشه و بی خیال امورات شهر همینه دیگه. ولی خدا رو شکر که داش اصغرو داریم والا وای برما

نظر -49 - 0 از 6اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه