امام جمعه گراش: کاندیدی که با حیله و مکر رای مردم را جلب نماید، نمایندگی بر او حلال نیست.

نماز جمعه این هفته شهرستان گراش، به امامت حجت الاسلام والمسلمین حلاجی، امام جمعه گراش برگزار شد.

امام جمعه گراش در خطبه اول خود زندگی بدون صبر را یک امر خیالی پنداشت و افزود: صبر در مقابل مشکلات کم و زیاد دارد اما زندگی بدون صبر واقعیت ندارد و این جهان هستی اجازه نمی دهد کسی یا جامعه ای بی خیال صبر شود.

وی افزود: زهد، بدون صبر هرگز اتفاق نخواهد افتاد اما صبر در مقابل معصیت کار دشواری است، اما وقتی انسان  اجر آن را در آموزه های دینی می بیند، تحمل آن برای انسان آسان می شود.

امام جمعه گراش در خطبه دوم با اشاره به ثبت نام بیش از سه هزار نفر در کشور برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی گفت: همه ی کاندیداها باید در جریان انتخابات و در جریان تبلیغات خدا را در نظر بگیرند.

وی اضافه کرد: اگر کاندیدایی با حیله و مکر بخواهد رای مردم را جلب نماید، این نمایندگی بر او حلال نیست و اگر کسی با وعده های دروغ و با عدم صداقت، فریب داد و رای مردم را جلب کرد، این نیز قبول نمیشود.

امام جمعه گراش با اشاره به سکوت برخی در مقابل فقته ۸۸، اینان را فاقد صلاحیت خواند و افزود: مردم باید نماینده ای را انتخاب کنند که سوابق درخشان، دیدگاه های روشن، مواضع انقلابی شفاف، شجاع، با ایمان، با تقوا و ولایی باشد.

حجت الاسلام حلاجی گفت: کسی را باید انتخاب کنیم که از هر جهت مورد اطمینان، در خط رهبری و از هرجهت شایسته تر و لایق تر و با ایمان تر و در مسیر شهدا باشد.

امام جمعه گراش همچنین با اشاره به ۱۷ دیماه سالروز کشف حجاب به دستور رضا شاه، گفت: وضعیت حجاب و عفاف امروز  بعد از سی و سه سال از پیروزی انقلاب، وضعیت خوبی نیست و نگران کننده است و این مسئولیت همه ی مارا نشان میدهد که باید نسبت به این منکر بزرگ که خانواده ها را تهدید میکنید، توجه ویژه ای داشته باشیم تا انشاا… در مسئله امر به معروف و نهی از منکر اهمیت بیشتری قائل شویم.

انتهای گزارش./

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در شنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۰ ساعت ۹:۵۸ ب.ظ

۳ نظر

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  نماینده شازند به نقل از اژه ای: جرایم بروجردی فراتر از چیزی است که تا کنون مطرح شده است
  http://larvote.blogfa.com/

 2. 0

  چرا با آبروی خودتان بازی می کنید نماینده خودتان که تایید نشد و قول های هم در نماز جمعه اوز به مردم داد که با درگیری مردم روبرو شد

 3. 0

  فقط دکتر جون حسنی

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه