فرماندهی انتظامی شهرستان گراش افتتاح شد

روز سه شنبه ۳۰ فروردین، فرماندهی انتظامی شهرستان گراش با حضور سرهنگ محمدی معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان فارس، افتتاح شد.

در جلسه افتتاحیه فرماندهی انتظامی شهرستان گراش که با حضور مسئولین، خیرین و فرماندهان ارشد نیرو انتظامی استان و منطقه برگزار شد، مهندس خواست خدایی فرماندار گراش، ضمن خوش آمد گویی و تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه، از زحمات و تلاش های سروان افراسیابی فرمانده انتظامی بخش گراش تقدیر و تشکر کرد.

حجهالاسلام حلاجی امام جمعه گراش نیز در این جلسه گفت: ناامنی های اخیر شهر گراش به دلیل کمبود نیرو بود، که جز با ارتقا نیروی انتظامی گراش حل شدنی نبود.

امام جمعه گراش نیز از زحمات سروان افراسیابی تشکر کرد.

سرهنگ محمدی معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان فارس، آسایش، امنیت و راحتی مردم را ثمره خون شهیدان دانست و افزود: اگر ما در دنیا می درخشیم و کشوری مقتدر و به دنبال علم و فناوری هستیم، نشأت گرفته از خون شهیدان است.

وی در ادامه افزود: ارتقا بخش گراش به شهرستان و ارتقا فرماندهی انتظامی بخش گراش نیز ثمره خون ۱۲۵ شهید این شهرستان می باشد.

سرهنگ محمدی در این جلسه طی حکمی از سوی سردار مؤیدی فرمانده انتظامی استان فارس، سرهنگ دوم عبدالعظیم انصاری را به سمت سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان گراش منصوب کرد.

سرهنگ انصاری در این جلسه گفت: از اینکه فرصت خدمت به این مردم ولایتمدار را پیدار کرده ام، بسیار خوشحالم و امیدوارم با همکاری مردم و مسئولین، قدم های مثبتی را در راه تامین امنیت شهرستان، برداریم.

لازم به ذکر است که سرهنگ انصاری قبلا در پست پلیس مبارزه با مواد مخدر بوده است.

همچنین فرماندهی انتظامی شهرستان گراش، در حال حاضر در محل بلوار معلم _دبیرستان حاجی پور مستقر می باشد.

 

 

نوشته شده توسط مهدی قنبری در سه شنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ ساعت ۶:۲۴ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    لطفا هر چه سریعتر در خصوص اخراج کردن رییس اداره تعاون از گراش اقدام فرمایید
    و اعتراض ما را به فرماندار برسانید و به فرماندار گوشزد کنید خود را از این توهمات خارج کند و بهانه های پیش په افتاده را در خصوص حضور لاری های بی شعور را به خورد مردم فهمیده ی گراش ندهد.

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه