وحدت برای نمایندگی مجلس

تجربه ی چندسال اخیر نشان داده هرگاه مردم و مسوولین گراش به وحدت رسیده اند، نتیجه گرفته اند. نمونه ی آشکار این گفته، در سال ۱۳۸۷ اتفاق افتاد. وقتی مردم، همه ی اختلافات محله ای و … را گنار گذاشتند و با تمام وجود برای به دست آوردن یک کرسی از مجلس شورای اسلامی تلاش کردند. مردم و مسوولین دست به دست هم دادند و فقط با نگاه به هدف، از تمام پتانسیل موجود در شهر برای این امر استفاده کردند. شور و حالی که از مدت ها قبل بین مردم به وجود آمده بود، و وحدت و یک دلی مسوولین و حضور در کنار مردم و حمایت از کاندیدای گراشی، یک تجربه ی ارزشمند بود که ثمره ی آن به بار نشستن تلاش ها و ورود اولین نماینده ی گراشی به مجلس بود.

در ادامه ی ورود آقای دکتر حسنی به مجلس و با حمایت مردم و هم دلی مسوولین شهر، آرزوی دیرینه و به حق مردم گراش هم محقق شد و در یازدهم بهمن سال هشتاد و هشت، بخش گراش به شهرستان ارتقا پیدا کرد. چیزی که تا قبل از ورود نماینده ی گراشی به مجلس، هرگز تحقق نمییافت و این میسر نشد مگر با وحدت و همدلی.

امروز هم که کم تر ازیک ماه و نیم تا انتخابات مجلس نهم باقی مانده است، باید این شور انتخاباتی، در کنار وحدت مردم و مسوولین در شهر به وجود بیاید. همه مثل ۴ سال پیش، اختلافات را کنار گذاشته و علی رغم وجود همه ی اختلاف نظرها و درگیری ها، روی انتخابات آینده سرمایه گذاری کنند. نباید با ساده نگری و خوش خیالی، انتخابات را دست کم گرفت و حضور در بهارستان را از دست داد. رقیب دیرینه ی ما ۴ سال پیش ضرب شصت غیرمنتظره ای خورد و در این مدت در حال تدارک جبران شکستی است که متحمل شده است و مطمئنا قوی تر و جدی تر از قبل وارد عرصه ی انتخابات خواهد شد. رد صلاحیت جناب حسنی توسط هیات اجرایی وزارت کشور، با دلایلی خلاف واقع، دلیلی بر این مدعاست.

اقداماتی که آقای حسنی در این ۴ سال ـ در کل مناطق گراش، خنج و لار ـ انجام داده، پتانسیل بالایی برای بهره برداری تبلیغاتی دارد. با تشکیل یک تیم تبلیغاتی قوی می شود فضای مسمومی که رقیب مان در منطقه به وجود آورده را تصفیه کرد و برای دومین بار پیاپی نماینده ای گراشی را ـ که نه فقط برای زادگاه خود، که برای تمامی حوزه ی انتخابیه خود تلاش کرده است ـ روانه ی مجلس کرد.

در این میان، فرماندار ـ به عنوان بالاترین مقام سیاسی شهرستان ـ ، امام جمعه ـ به عنوان نماینده ی ولی فقیه ـ ، اعضای شورای شهر ـ به عنوان نماینده ی مردم در امور مربوط به شهر ـ و خود آقای حسنی، وظیفه ی خطیری برای ایجاد انسجام بین مسوولین و به وجود آوردن شور و نشاط انتخاباتی بین مردم، بر عهده دارند.

ان شاءالله با همدلی و انسجام مردم و مسوولین و با تکرار وحدت دروه ی گذشته و بسیج همه ی کسانی که به پیشرفت زادگاه خود فکر می کنند و یا نان و نمک مردم گراش را خورده اند، یک بار دیگر شاهد حضور نماینده ای مردمی در مجلس نهم باشیم.

نوشته شده توسط mehman در دوشنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۲۳ ب.ظ

۷ نظر

نظر -49 - 0 از 7اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  ببخشید مگه ایشون تأیید شدند؟

 2. 0

  البته اواخر سال ۸۶بود نه ۸۷٫لطفا اصلاح کنید

 3. 0

  حسنی به کوری چشم تمام حسودان رای می اورد

 4. 0

  سال ۱۳۸۶ بود برادر

 5. 0

  سلام
  بهتره که گراشی ها با سید بزرگوار همراه شوند تا شکست سنگینی بر لاری ها تحمیل نمایند.
  حضور ایشان باعث پیروزی دوره قبل آقای حسنی شد. الان زمان یاری مردم گراش است تا زندوی راهی بهارستان شود.
  همه با هم زندوی

 6. 0

  طعم شیرین حضور نماینده غیر لاری در مجلس و بر خورداری همه شهرها و روستاهای لار ،گراش ، خنج،بیرم و اوز از برخی از حقوقشان که قبلا همه و همه در مرکزیت هزینه می شد ، نشان داد که راهی جز وحدت شهرها( غیر از لار ) برای حمایت از نماینده واحد که از محبوبیت بیشتری بر خوردار است باقی نمانده است . پیش به سوی حماسه ای دیگر برای انتخاب نماینده ای غیر لاری

 7. 0

  به نظر من هرکی باشه بهتر از لاریه . فرقی نمی کنه گراشی باشه یا اوزی یا بیرمی . مهم اینکه احتمال رای آوردنش از همه بیشتر باشه

نظر -49 - 0 از 7اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه