حضور هیاتی از لار در تهران و رد صلاحیت علی‌اصغر حسنی

گراش فردا نوشت:

«علی‌اصغر حسنی رد صلاحیت شد» این خبری است که از دقایقی قبل، با دلهره و نگرانی بین مردم گراش دهان به دهان گشت و هرچند همه‌ی با تردید این خبر را رد و بدل می‌کردند، اما این خبر توسط بعضی افراد مطلع تایید شد.

دکتر حسنی، لحظاتی قبل به تهران رفته است، تا در مهلت قانونی اعلام شده توسط شورای نگهبان، درخواست تجدید نظر در این مورد نماید.

شنیده‌ها حاکی‌ست که یکی از کاندیداهای نمایندگی این دوره از لار، در راس هیاتی از بزرگان و معتمدین شهر لار، از دو روز قبل به تهران سفر کرده است. گفته‌ها حکایت از این دارد حضور این افراد در تهران و رایزنی‌هایی که انجام شده توسط ایشان، در رد صلایت دکتر حسنی تاثیر به‌سزایی داشته است.

خبر تکمیلی:

با پیگیری‌های انجام شده توسط گراش فردا، مشخص شد هنوز رد صلاحیت دکتر حسنی به صورت کتبی به ایشان ابلاغ نشده است. باید منتظر ماند که آیا فردا صبح (یک‌شنبه) فرمانداری لار نامه‌ی کتبی رد صلاحیت را به ایشان ابلاغ خواهد کرد یا خیر؟!

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در یکشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۱۹ ق.ظ

۱۲ نظر

نظر -49 - 0 از 12اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  کدام اعتراض دیگر؟ دیگر مهلت اعتراضی باقی نمانده است.

  این خبر دو معنی دارد یا میخواهیم همه چیز را به گردن لاری ها بیاندازیم و یا بگیم شورای نگهبان با باند بازی کار میکند که یک هیئتی بیایند و نظر این شورا را تغییر بدهند.
  باید منطقی تر فکر کرد تا درج چنین خبرهای.

 2. 0

  این لارک چیست که به ما چسپیده و ول کن مانیست!خدایا مارا از شر این لارکیها نجات بده

 3. 0

  به کوری چشم تنگ نظران لارستان همچنان بزرگ وسرافراز است

  1. 0

   دسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سخت!

 4. 0

  اصلا امکان نداره شورای محترم نگهبان تحت تاثیر این حرف ها قرار بگیرند…..یه چیزی در حد معصومیت هستند فقهای این شورا…!!!!!!!!

 5. 0

  یعنی شمالارکیها اینقدر شعوردارید که تهمت نامسلمانی به آقای حسنی زدید!این دنیا هیچ به درک!جواب آن دنیاو آخرت چه!!!

 6. 0

  اقا حق دکتر حسنی رو این لارکیها خوردند واویلا

 7. 0

  لاری ها با این کار گور خودشون را کندن . چرا که با حذف یکی ار رقبای اصلی ،احتمال سرازیر شدن آراء هواداران حسنی به سمت زندوی بیشتر می شود و این یعنی خدا حافظی همیشگی لاری ها از نمایندگی مجلس و جدا شدن بیرم از لارک لابد دوره بعد نوبت گراشی ها ست و همینطور جدا شدن اوز از لاریک و باقی قضایا

 8. 0

  اینکه لاری ها علیه گراش همه کار می کنند، شکی درش نیست . ولی شورای نگهبان هم اینجوری نیست که فقط به گزارش آنها اکتفا کند . گراشی ها باید زرنگتر بودن و چند کاندید محبوب و واجد شرایط را بعنوان ذخیره ثبت نام می کردن تا دستشان خالی نمی شد.

 9. 0

  من مطالب شما را به دقت مطالعه نمودم وواقعا زشت است برای سایتی که اولا اینقدر بدبینانه مطلب منتشر کند ودوما اینکه شورای نگهبان را به باند بازی متهم نماید

 10. 0

  بدبینانه مطلب نمیدن حق رو میگن !!!!

 11. 0

  به نظر من اگه حسنی تایید نشد همه گراشیها باید به زندوی رای بدیم. تا این لارک (اسرائیل) حسرت یه نماینده به دلش بمونه .

 12. 0

  اگر حسنی تایید بشود قطعا او رای اول منطقه را بخود اختصاص می دهد
  و اگر تایید نشود گراشی ها برای دفع شر لاری ها هم که شده به شکرالله زندوی رای می دهند. چیزی که لاری ها فکرش را نکرده بودند .
  دماغ سوخته می خریم… هه هه هه هه هه

نظر -49 - 0 از 12اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه