اولین معاون فرماندار شهرستان گراش منصوب شد.

خبرگزاری فارس: با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس، نخستین معاون فرماندار شهرستان گراش منصوب و مشغول به کار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گراش، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری استان فارس در مراسم معارفه نخستین معاون فرماندار شهرستان گراش با بیان اینکه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را پیش رو داریم، اظهار داشت: افرادی که توسط شورای نگهبان تایید می‌شوند، افراد صالحی هستند و این تایید صلاحیت‌ها به مردم کمک می‌کند که بتواند فرد اصلح را انتخاب کنند.

یحیی صادقی بیان داشت: بحث صلاحیت و احراز صلاحیت کاندیداها به این معنی نیست که فرد در هیچ زمینه‌ای نمی‌تواند فعالیت کند، بلکه فقط برای ورود به مجلس در صلاحدید نبوده است.

وی ادامه داد: حضور گسترده مردم در انتخابات مهم‌ترین عاملی است که باعث شکست اهداف دشمنان می‌شود و مردم نیز با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کردند که در صحنه هستند و نشان دادند که در سرنوشت کشورشان دخالت دارند.

معاون سیاسی و انتخابات استانداری فارس تصریح کرد: شهرستان گراش ویژگی‌های خود را دارد که از مهم‌ترین آن می‌توان به ولایتمداری مردم این شهرستان اشاره کرد و این برای مردم گراش برگ برنده‌ای است.

وی خاطرنشان کرد: مدیران این شهرستان نیز با خدمت صالحانه باید رضایت مردم را جلب کنند.

در ادامه حجت‌الاسلام محمد حلاجی امام جمعه گراش نیز در این مراسم گفت: اگر انتصاب معاون فرماندار گراش پیش از این روی می‌داد، به طور قطع بهتر بود و شاهد موفقیت هرچه بیشتر این شهرستان بودیم.

در پایان این مراسم، طی حکمی از سوی حسین صادق عابدین استاندار فارس، هادی دهقانی به سمت معاون فرماندار شهرستان گراش منصوب شد.

وی پیش از این در استانداری فارس و دانشگاه شیراز مشغول به فعالیت بوده است.

انتهای پیام./

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در سه شنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۲۱ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    بسیار بسی تشکر دارد.
    که معاون شهرستان گراش را در این ایام انتخابات وشلوغی کار استانداری معرفی کردند .
    بازم تشکر جناب آقای یحیی صادقی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری استان فارس

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه