سید حسن زندوی به نفع سید شکرالله زندوی، کناره گیری میکند.

وبلاگ zandavi.blogfa.com نوشت: «با کناره گیری سید حسن زندوی به سود عمو زاده خود سید شکرالله و مردم خویش  به سوی فتح کرسی مجلس لارستان و با هدف اعتلای لارستان بزرگ دیشب مورخه ۳/۱۲/۹۰ در جلسه ای متشکل از جمع کثیری از معمتمدین محلی، شکل رسمی به خود گرفت. بیرم که دردور قبل انتخابات مجلس برای اولین بار کاندیدای خود یعنی سید شکرالله زندوی را در صحنه می دید حمایتی گسترده و به یاد ماندنی از کاندیدای خود به عمل آورده بود، اما این بار بیرمی ها خود را سر دو راهی انتخاب یکی از دو نماینده ی اصلح شهرشان می دیدند که این دوراهی انتخاب با کناره گیری سید حسن که خود نیز از شانس های نشستن بر کرسی مجلس بود تبدیل به مسیری هموار برای حرکت رو به جلو مردم این بخش تاریخی به سمت تکرار حماسه ای دیگر از اتحاد و البته ثمر بخش کرد.

حال سید شکرالله که بی شک از سرآمدترین کاندیداهای این دور به شمار میرود و از بالاترین شانس نسبت به دیگر کاندیداها برخوردار است، همانند دور قبل انتخابات، حمایت هزاران نفری همشهریانش را به همراه دارد. مردم بخش بیرم نیز آماده نمایش دوباره گامهای هم صدایی و یکدلی خود با سید شکرالله و البته قبل از آن با دیگر شهرهای مجاور از جمله لار، گراش، اوز، خنج، جویم و بنارویه، ارد، عمادده و … برای رساندن لارستان بزرگ به جایگاه واقعی خود هستند.»

تا کنون کناره گیری سید حسن زندوی بطور رسمی اعلام نشده است، اما احتمال میرود کناره گیری او حتمی باشد.

نوشته شده توسط mehman در پنج شنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۵:۲۵ ب.ظ

۱۳ نظر

نظر -49 - 0 از 13اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  دروغ محض است.بنده در جلسه بودم. نزدیک بود کار به دعوا بکشد.این هم از بی اخلاقی طرفداران شکرالله است.وبلاگی که شما از آن نقل کردید جز بدنام ترین افراد است که مردم عوام هم او را تحقیر میکنند.

 2. 0

  سلام سید حسن بجهت اقدامات توهین امیر شکراله زندوی انصراف داده است که سایت مزکور که از حامیان شکراله است بی شرمانه موضوع را به نفع خودشان تغییر داده اند

 3. 0

  سید حسن زندوی به نفع سید شکرالله زندوی، کناره گیری میکند.

 4. 0

  سید حسن رسما باید اعلام کند.نه رسانه ها بگند.درسته؟

 5. 0

  با سلام
  از شما خواهشمندم که صحبت های عده ای که قصد تفرقه در بین مردم دارند را تایید نکنید. کسانی قصد تخریب سید شکرالله را دارند که از هر راهی برای رسیدن به هدف شوم خود دست میزنند. این عده در بیرم شناخته شده اند.
  صداقت و درستی سید شکرالله برای همه کسانی که با ایشان معاشرت و برخورد دارند نمایان است.

 6. 0

  با سلام
  با نوشتار “لاری‌ها نشان دهند که لارستان را همچنان بزرگ می‌خواهند” در
  http://www.amirtavangar.blogsky.com
  خوشحال می‌شم چند لحظه‌ای شما رو میزبانی کنم

 7. 0

  لطفا این خبر دروغ را بردارید

 8. 0

  گراشی ها در انتخابات هوشیار باشند

  بعد از حرف و حدیث هایی مبنی بر حمایت از آقای فردوسی در گراش، خیال نامزدهای لار برای رای آوردن آسوده شده است. تا چند روز دیگر لاری ها به یک کاندیدای واحد می رسند در حالی که روز به روز به تعداد کاندیداهای مناطق افزوده می شود.

  اما چه باید کرد؟
  در وبلاگ فارس جنوبی مطلب را دنبال کنید
  http://www.farsejonobi.blogfa.com

 9. 0

  هم سید حسن زندوی و هم فردوسی باید بدانند که در مقطع حساسی قرار گرفته اند اگر خدای نکرده تصمیم نادرستی بگیرند که رای ها شکسته شود هیچگاه مردم منطقه آنان را نخواهند بخشید . مسلم است که هیچ یک رای کافی برای نماینده شدن ندارند .فقط با باقی ماندنشان در صحنه رقابت ، نام خود را در تاریخ به عنوان کسانی که آب به آسیاب دشمنان پیشرفت منطقه ( لار)ریخته اند ، ثبت خواهند کرد .

 10. 0

  لار اسم بزرگی بود …… ! ! ! !

  مجلس کجاست و شما از مجلس، که خاستگاه قانون گذاری در نظام جمهوری اسلامی می باشد چه می خواهید؟ می خواهم اینطور عنوان کنم که شما از مجلس فقط خودتان را می بینید نه مصالح کل نظام را و نه مصالح حوزه انتخابیتان را. شاید این دوره هم مانند دوره های قبل، به استثناء یک دوره که جناب حسنی غیر از کاندیدای مرکز به مجلس رفت، در این چهار سال هم یک نماینده از شهر لار به مجلس راه پیدا کند. در صورتی که شما تمام ناکارامدی های خودتان را به گردن آقای حسنی انداخته اید. نمایندگانی که از مرکز شهر لار به مجلس رفته اند الحق و الانصاف هیچ توانایی نداشته اند حتی برای شهر خود چه رسد به سایر مناطق حوزه انتخابیه خود!

  ادامه را در وبلاگ فارس جنوبی دنبال کنید
  منتظر نظرات شما در مورد مطالب این وبلاگ هستم

  http://www.farsejonobi.blogfa.com

 11. 0

  باتوجه به نظر دروغ لاریها اگه میموند رای بیرم خراب میشد یالار…….اتفاقا لاریها خیلی هم دلشون میخاست که سید حسن بمون تا رای عموزاد هاش خراب بشه اما سیدحسن هم به جمع اکثریت مردم منطقه پیوست….
  اینبار سید شکرالله زندوی در مچلس خواهد بود به امید اینکه مردم بصیر گراش هم به جرگه بپیوندند….ان شا الله

 12. 0

  وقتی این سایت تمام منطقه را فقط به نام … بزرگ می شناسد تکلیفش معلوم است دیگر.

 13. 0

  سلام چرا بیرمی ها فکر مکنند حتما باید کاندیدای گراش کناره گیری کنه -اولا گراش که به هدفش رسید وشهرستان شد دوما گراشی نشان داده به فکر ارتقای همخه بخشهاست و سوما تعداد حق رای گراش دو برابر بیرمه پس شما بیایید تا از لار نماینده ای نره مجلس…..گراش قطب دوم منطقه است ونتیجه دست گراشه

نظر -49 - 0 از 13اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه