فرماندار گراش خبر داد: برگزاری انتخابات در گراش با ۳۰ شعبه اخذ رای

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان گراش، به منظور توجیه و هماهنگی هرچه بیشتر و آموزش نحوه برگزاری انتخابات، همایشی با حضور کلیه عوامل اجرایی و دست اندرکاران انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان گراش برگزار شد.

مسعود خواست خدایی فرماندار شهرستان گراش در این جلسه ضمن تقدیر از همکاری مردم در برگزاری با شکوه انتخابات پیش رو تصریح کرد: برگزاری انتخابات سالم در چارچوب قانون، نیاز به وجود برخی شرایط، ابزار و امکانات کمی و کیفی خاصی است و همه باید در تامین بستر لازم همکاری داشته باشند تا شاهد برگزاری انتخاباتی با صلابت و پر شور و بدون مسئله باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان گراش گفت: در حوزه فرعی انتخابیه شهرستان گراش تعداد ۲۳ صندوق ثابت شهری و روستایی و ۷ صندوق سیار شهری و روستایی مستقر و بیش از ۷۰۰ نفر عوامل اجرایی بصورت مستقیم در برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با فرمانداری و ستاد انتخابات همکاری خواهند داشت.

وی افزود: آنچه که مسلم است همه اعضای جامعه به چگونگی وضعیت کشور خود علاقمندند و می خواهند در تعیین سرنوشت میهن اسلامی خود مشارکت نمایند. بنابراین باید بدانند برای چه، به چه کسی و چگونه رأی بدهند و در این راه علما، بزرگان و معتمدین منطقه نقش تعیین کننده و بسزایی در شناخت کاندیداها و راهنمایی مردم دارند.

فرماندار گراش همچنین از مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات خواست تا با توجه به وظیفه خطیری که به عهده دارند با آمادگی و شناخت کامل از نحوه برگزاری انتخابات، با قاطعیت و مر قانون در هرچه با شکوه تر برگزار شدن انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان گراش تلاش مضاعف داشته باشند.

 خواست خدایی تاکید کرد: با توجه به اینکه انتخابات پیش رو اولین انتخابات بعد از فتنه ۸۸ می باشد و دشمنان قسم خورده انقلاب تا بن دندان مسلح در کمین نشسته اند و از هر اقدام تخریبی فروگذار نخواهند بود، لذا حضور چشمگیر مردم همیشه در صحنه، با تکیه بر فرمایشات امام خمینی(ره)‌ بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب، نقطه عطفی در آینده معادلات سیاسی و اقتصادی ایران خواهد بود و اهمیت استراتژیک مشارکت فزاینده مردم، به دلیل تاثیرات قابل توجه آن در کیفیت و کمیت تهدیدات و تحریم های کشورهای غربی نقش بسزایی خواهد داشت.

رییس حوزه فرعی انتخابیه شهرستان گراش ضمن تقدیر از همه دست اندرکاران و عوامل اجرایی انتخابات در شهرستان، گفت: از ۳ حوزه برتر که بر اساس آیتم های از پیش تعیین شده، توسط بازرسان فرمانداری امتیاز بالاتری را کسب نمایند، به صورت ویژه تقدیر خواهد شد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حلاجی امام جمعه گراش طی سخنانی بر اهمیت اخلاق مداری در برگزاری انتخابات  تاکید کرد و از دست اندرکاران برگزاری این انتخابات خواست تا با در نظر گرفتن اخلاق اسلامی و پیروی مطلق از قانون موجب رضایت مردم و شادی روح امام و شهدا و شکست مجدد دشمنان اسلام و انقلاب گردند.

در پایان روسای هیئت های بازرسی و نظارت، فرمانده نیروی انتظامی و کارشناسان فنی حوزه انتخابیه شهرستان گراش نیز دقایقی پیرامون نحوه برگزاری انتخابات، آموزش اعضا و توجیه مسائل امنیتی به سخنرانی پرداختند.

انتهای گزارش./

نوشته شده توسط mehman در سه شنبه, ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  با همبستگی مناطق، اجماع لاری ها راه به جایی نمی برد

  تحلیل آماری انتخابات پیشین مجلس شورای اسلامی در لارستان، خنج و گراش با تأکید بر وضعیت کنونی حوزه انتخابیه

  در این چند روز با اجماعی که نامزدهای لار انجام دادند، تمامی منابع خبری لار، سعی بر این دارند که به مردم تمامی مناطق القاء کنند که کار تمام شده است. تا جایی که لادستان از قبل طراوت بهار را تبریک گفته و سایر وب سایت ها نیز سعی در تزریق واهی پیروزی برای نامزدهای لار را دارند. غافل از اینکه در دوره پیشین انتخابات مجلس، آراء همه نامزدهای لار کمتر از ۳۰ هزار نفر بوده است و به معنای آن است که حتی در صورت اجماع در دوره قبل، لاری ها پیروز انتخابات نمی شدند.
  ادامه را در وبلاگ فارس جنوبی دنبال کنید
  http://www.farsejonobi.blogfa.com

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه