بازار بزرگ مرکزی گراش افتتاح شد

خبرگزاری فارس: به مناسبت هفته شورا، بازار مرکزی میوه، تره بار و مواد پروتئینی شهر گراش با حضور مسئولان و مردم این شهر افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گراش، بازار مرکزی گراش در زمینی به مساحت ۴ هزار و ۱۰۰ متر مربع و با زیربنای ۳ هزار و ۱۴۲ متر مربع، با هزینه‌ای بالغ بر یک‌میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان توسط شهرداری گراش و با مشارکت بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید.

این پروژه دارای یک‌هزار و ۳۴۴ متر مربع فضای تجاری، ۶۷۰ متر مربع نیم‌طبقه تجاری و یک‌هزار و ۱۲۸ متر مربع راهرو است که در مدت ۲۱ ماه به بهره‌برداری رسید.

این بازار دارای ۴۲ مغازه در اندازه ۳۲ متر مربع و ۱۸ متر نیم‌طبقه است.

حسین قائدی شهردار گراش در مراسم افتتاحیه این بازار مرکزی، از شهر گراش به عنوان شهری با رویکرد تجاری و نیازمند ساماندهی فعالیت‌های تجاری یاد کرد و اظهار داشت: هدف از ساخت پروژه بازار مرکزی ساماندهی میوه، تره بار و مواد پروتئینی شهر گراش است.

وی افزود: با افتتاح این بازار از حجم ترافیک سطح شهر کاسته می‌شود و مردم می‌توانند بسیار راحت‌تر اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنند.

شهردار گراش تصریح کرد: هم‌جواری واحدهای صنفی در این بازار باعث رقابت در ارائه محصول با کیفیت می‌شود که این موضوع به سود مردم است.

قائدی بیان داشت: دسترسی آسان، جلوگیری از اتلاف وقت، محیطی مناسب به اضافه ارائه محصولات با کیفیت از جمله مزایای این پروژه است.

شهردار گراش در این مراسم از توسعه بازار مرکزی گراش در فازهای بعد خبر داد و اضافه کرد: ساخت سردخانه ویژه محصولات کشاورزی پروتئینی برای نگهداری از محصولات در طولانی مدت، از برنامه‌های توسعه این پروژه است.

قائدی، سیستم تهویه مناسب، محل بارگیری مجزا، سیستم امنیتی و طراحی زیبا و مدرن را از جمله مشخصات این پروژه برشمرد.

به گزارش فارس، بازار مرکزی میوه و تره بار گراش، واقع در بلوار شهدا و در نزدیکی پروژه بزرگ مسکن مهر قرار دارد.

انتهای پیام/

(عکس از سایت شهرداری گراش)

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در دوشنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۴۰ ق.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    مدیر کل راه و ترابری لارستان در دادگاه فساد بزرگ مالی
    http://larvote.blogfa.com/

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه