استاندار فارس: تعهد به رسالت خبرنگاری مشقت فراوانی دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، حسین صادق عابدین در پیامی خطاب به رسانه‌های فعال در فارس روز خبرنگار را روز پاسداشت رسالت بزرگ و حیاتی اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی در جوامع بشری دانسته و آورده است: این رسالت و تعهد به آن، موجب شده است که خبرنگاران، مشقت فراوانی را برای ایفای وظیفه‌ای که جامعه بر عهده آنان قرار داده است، متحمل شوند.

استاندار فارس در این پیام افزوده است: خبرنگاران فراوانی هم‌اینک در سراسر جهان در راه انجام وظیفه شغلی خود، با خطرات جانی رو به رو هستند و در مرداد‌ماه سال ۷۷ نیز جامعه اسلامی ما شاهد شهادت یکی از سربازان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی، شهید محمود صارمی بود.

صادق عابدین خبرنگاران را به مثابه چشم بینا و گوش شنوای جامعه برشمرده و گفته است: خبرنگاران باید مانند دیده‌بانی، درستی و صداقت در تهیه و انتشار اخبار را تضمین کرده و اعتماد مردم را از این رهگذر به رسانه‌های کشور جلب و جذب کنند.

مقام عالی فارس در ادامه پیام خود اظهار داشته است: در سالی که پشت سر گذاشتیم، تعامل مناسب و سازنده خبرنگاران این استان با مجموعه مدیریت ارشد فارس، موجب شد فضایی آکنده از همدلی و همراهی برای سازندگی و عمران بیشتر و فائق آمدن بر تنش‌ها و تشتت‌های بی‌حاصل فراهم آید و در سایه این وحدت و برادری، موفقیت‌های بزرگ و کم‌نظیری برای این استان رقم بخورد.

صادق عابدین در بخش دیگری از پیام خود تصریح کرده است: امیدوارم با تعهد مثال‌زدنی خبرنگاران به عنوان صفوف مقدم مقابله با جبهه یأس‌آفرینی و سیاه‌نمایی دشمنان ایران اسلامی در سال پیش رو، مردم استان فارس بتوانند قله‌های برتر کشور در زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی، علمی و اجتماعی را به دست آورده و همچنان، نگینی بر سرزمین اسلامی‌مان باشند.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در سه شنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۱۹ ق.ظ

دیدگاه