افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی و خدماتی در بخش ارد

به مناسبت هفته دولت چند پروژه ورزشی، عمرانی و خدماتی در بخش ارد شهرستان گراش افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان گراش به مناسبت هفته دولت چند طرح ورزشی, عمرانی و خدماتی از جمله پایگاه مقاومت روستای زینل آباد، خانه ورزش و بلوار ورودی ارد، طرح بهسازی و ساماندهی قبور شهدا و پروژه حفر و کارگذاری خط انتقال آب مجتمع ارد افتتاح و کلنگ زنی شد.

مهندس کریمی فرد فرماندار گراش در آیین افتتاح این پروژه ها در جمع مردم بخش ارد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت با تاکید بر لزوم تلاش مضاعف مسوولین نسبت به رفع مشکلات مردم خواستار حضور بیش از پیش مسوولین در میان مردم و شناسایی و بررسی دغدغه های اساسی آنان شد.

وی برگزاری جلسه شورای اداری در مرکز بخش ارد را نشانه اهتمام مسوولین به رفع مشکلات مردم دانست و افزود: با برنامه ریزی مدون و دقیق به سمتی حرکت کنیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن بخش مهمی از مشکلات اساسی مردم برطرف شود.

در ادامه با حضور مهندس قنبری معاون شرکت توزیع نیروی برق استان فارس مشکلات فنی مربوط به برق بخش ارد  بررسی شد.

همچنین در ادامه برنامه های هفته دولت با حضور فرماندار و مسوولین ادارات شهرستان گراش جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسوولین در مسجد حضرت ولی عصر(عج) گراش برگزار شد و مردم مسایل و مشکلات خود را در حوزه های گوناگون با مسوولین شهرستان در میان گذاشتند.

دیدار با امام جمعه و سرکشی به خانواده های معظم شهدای شهرستان گراش از دیگر برنامه های اعضای شورای اداری شهرستان بود که با حضور فرماندار انجام پذیرفت.
انتهای خبر./

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در سه شنبه, ۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ساعت ۶:۲۲ ب.ظ

۲ نظر

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  سلام برمدیریت محترم سایت خبری رویداد شهر وهمکار عزیزم
  بنده تقریبا هرروز سایت شما را بازدید می کنم واگر کمتر اقدام به درج نظر می کنم بنده را ببخشید
  دوست عزیز چیزی که من از سایت شما درک کرده ام پوشش دادن عجیب خبرهای ارد می باشد بخصوص خبری عمرانی آن در صورتی که چنین اقدامی در مورد فداغ صورت نمی دهید حتی چند بار گزارشهای مربوط به فداغ را جهت سایت محترم شما ارسال نموده ام که متاسفانه با بی توجهی روبرو شده است در حال حاظر خبر حضور فرماندار محترم در فداغ وکلنگ زنی چند پروژه عمرانی درفداغ نیوز منتشر نموده ایم که می توانید از آنها در صورت صلاحدید استفاده نمایید
  با پوزش
  مدیریت فداغ نیوز

 2. 0

  با سلام
  متاسفانه مدتیست که وبسایت خبری رویداد شهر در ارائه اخبار شهرستان بسیار کند و بی حوصله عمل میکنه و تقریبا همه اخبار سوخته رو منتشر می کنه…
  البته با شناختی که از مسوولین این وب سایت دارم انتظار هست که این مشکل رو برطرف کنه و کمی بروز تر باشه…
  یا علی

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه